Matečná ustála odvolávanie, opozíciu podľa nej agrorezort doteraz nezaujímal
Nechcem tvrdiť, že si hlúpy - nepoznám ťa. Ale hlúpy názor máš a pokúsim sa to odôvodniť: opozícia po prehratých voľbách sa tvoriacej vláde vyhrážala, že jej z vládnutia urobí peklo (tak ako to jeronym napísal). Tak sa pýtam, v malom Slovenskom národe je naozaj toľko nenávisti, že keď niekto nemá úspech, tak tomu, kto úspech má, bude hádzať polená pod nohy? To nie sme naozaj schopní uznať , že ten druhý spravil niečo dobré, prípadne s DOBRÝM úmyslom sa spojiť v úsilí zlepšovať obyvateľom Slovenska životné podmienky. Alebo vieme sami na seba len drístať a nadávať, poťažmo sa ísť sami na seba sťažovať do zahraničia? Koľko hlúposti a nedôvtipu sa v nás skrýva? Existuje ešte nejaký národ ako Slovenský, ktorý vie tak sám seba diskreditovať? To potrebujeme tútora, že si nevieme vyriešiť naše vnútorné záležitosti sami? A tomto to všetko je. Zahraničných mocipánov počúvame ako také ovce, však naša "ctená" opozícia.