Vraždy sa v ľudskej spoločnosti bohužiaľ stávajú od počiatku vekov. Ak sa niekto stavia do pozície "nadľudí" a postihne ho tragická realita, viní za to štátnu exekutívu? Čo je toto za zvrátenosť? Čo by títo robili napr. v ich idealizovaných USA? Tam sa vraždy nestávajú? Myslím, že hlúpy ľudia zase nabehli na kampaň mimovládiek a ich médií.


