Áno, aj v Bagdade sa našli ZHN a tiež aj Kadáfiho právoplatne odsúdili. Tak ver klamárom aj naďalej.
Áno, aj v Bagdade sa našli ZHN a tiež aj Kadáfiho právoplatne odsúdili. Tak ver klamárom aj naďalej.
S blížiacim sa začiatkom MS v Rusku sa bude stupňovať protiruská hystéria - nič nové ani neočakávané od "západnej kultúry". Dnes som videl rozhovor Skripalovej a tak jasne viditeľné znaky manipulácie, nedobrovoľného a možno aj mučeného výrazu z jej vystúpenia, vie rozoznať aj laik.
keď je odkaz na prestitúciu plus7dni, každý slušný a normálny človek sa otočí chrbtom a tie nezmysly nečíta. Prestitúti si za svoju hanbu môžu sami, keby neklamali, nemanipulovali, nevytvárali udalosti, možno by im verilo viac ľudí - teraz im neveria, aj keby sa pomýlili a napísali niečo pravdivé.
Pre pána Jána, čo je toto zase za hlúposti. To ste zabudli o zámere USA vyzbrojovať armádu Ukrajiny? Čo robia lode NATO v Čiernom mori v blízkosti ruských teritoriálnych vôd? Aké základne obkolesujú Ruskú federáciu? Ten Škopec je takýto diletant?
Dnes na škole pri streľbe detí tiež zahynulo niekoľko ľudí, koľko ich od začiatku roka bolo?
Omylom som oregonovi stlačil "dobrý príspevok". Úprimne sa normálnym diskutujúcim ospravedlňujem.
Autonómna republika Krym mala plné právo na uskutočnenie referenda - a nie podliehať masívnej protiruskej propagande.
Čo tu pletiete ľuďom mozgy? Kiska to vzdal, lebo nemal naozajstnú podporu občanov. Uverejnené prieskumy sú iba na oblbovanie, realita je diametrálne odlišná - čo pochopil aj Kiska.
Nechcel by si vymeniť obyvateľstvo SR, keď sa nespráva podľa tvojich predstáv?
Veľká časť verejnosti? - to je čo za fabulácia? A vedené trestné stíhanie je nič v Kiskovom ponímaní reality?
Už by im nič iné nechýbalo, len si pustiť USA domov. To je lepšia eutanázia.
Mali ich pustiť na zhromaždenie organizované deťmi pod názvom "Slušné Slovensko" - tam by ich prevychovali a boli by do konca života iba tí slušní.
Koľko hlúposti (či tuposti) budeme od prestitútov ešte znášať: "Rusi ........, vydreli triumf..... Treba k tomu ešte niečo dodať, či tento logický nezmysel hovorí sám za seba, resp. za jeho autora.
Únos ruských občanov v priamom prenose a svet nič (teda prestitúti).
Rozbehnutú výstavbu diaľnic zastavil Figeľ z KDH v r. 2010 a od tej doby sa už naplno nerozbehla.
A kde stále berú na svoje "hrátky" peniaze?
Odporúčame