Na margo tvrdenia Kisku o nezodpovednosti, chcel by som vedieť, ako bude Kiska reagovať, keď sa bude musieť s pánom prezidentom Putinom stretnúť, resp. bude pozvaný "na kobereček"? On je sice na to zvyknutý, raz sa klania predstaviteľom USA, potom sa priatelí s turkami, objíma sa s Porošenkom, takže má dobre "našliapnuté" a toto je zodpovedné? Mimochodom, bolo na Kryme referendum o začlenení pod RF, alebo nebolo?


