Chaos v cenách energií pokračuje aj po Holjenčíkovej demisii
Vážení, toto je výsostne odborná a zložitá problematika, ktorú Dzurinda s Mikložom totálne dodr.... - pokazili. A to pre ich snahu a nadprácu pri predaji strategických podnikov. Vo vyspelých krajinách je to vlastizrada. Či to spravili pre hlúposť alebo dostali zaplatené, je teraz nerelevantné, keď sa boríme s ich diletantizmom. Najskôr treba napraviť pokazené a potom rieši ich autorov. Nimi podpísané zmluvy presahujú volebné obdobia a teraz vychádzajú na povrch svinstvá, čo spôsobili. A tragikomické je, ako sa snažia užitoční idioti a hlupáci tento bordel hodiť na súčasnú vládu. O Matovičovi nehovoriac, to je prípad sám pre seba. A novinári? Názorné predvádzajú svoju vzdelanostnú úroveň a intelektuálnu úbohosť. Dzurinda, Mikloš zamreže, Matovič na izolačku.