Podvodníci, zlodeji a veksláci, ktorí sa dostali k moci po 89, sa idú zase napakovať. Zlocinný režim, ktorý tu nastolili po období rozkvetu a priaznivého vývoja v spoločnosti od 60 do konca 80 tých rokoch 20 storočia prináša svoje ovocie: nedostupnosť bývania pre mladé rodiny, devastácia školstva, zdravotníctva, zničenie fungujúceho dôchodkového systému, strata potravinovej sebestačnosti, strata energetickej sebestačnosti, enormné zadlžovanie, nakoniec aj strata vlastnej suverenity. Toto bol cieľ prevratu v r. 1989? Lebo k tomuto sme sa dopracovali, o tom už nik nepochybuje, iba demagógovia a potomkovia zlodejov, vagabundov, vekslákov či iných pravdolaskárov a kedejakej hávede, čo sa im za socializmu nechcelo robiť a preto im dnešný chaos vyhovuje (a podotýkam, že vtedy robili aj cigáni, dokonca väčšinou aj radi).


