Celá špeciálna vojenská operácia je v skutočnosti "prieskum bojom". Tuším, že ešte uvidíme, čo sme ešte nevideli.
Celá špeciálna vojenská operácia je v skutočnosti "prieskum bojom". Tuším, že ešte uvidíme, čo sme ešte nevideli.
4 tankisti a pes. Kto pozná vie, kto nepozná a nevie nech tíško šuchotá nožičkami.
Už niekomu zodvihli platy o výšku inflácie+enormné zdražovanie?
Si robia srandu: investovať 20000 a ešte mesačne dávať 500 evri - vraj potom je záruka zhodnocovania. Tých, čo majú uvedené financie, sa súčasná situácia vôbec nedotýka, ti to neriešia.
Len aby, keď je množstvo voličov typu ako Zaax, ktorí aj napriek zjavnej neodbornosti a hlúposti, si budú súčastnú vládu zastávať a aj v najbližších voľbách voliť ich protagonistov.
Keď ich volili takí ako Zaax, tak sa nečuduj, že máme hlúpu vládu.
Matýšák - šírenie nenávisti na základe národnostných a rasových predsudkov je trestné.
Dlhé roky "pestovaná" nenávisť proti ruskému národu prináša ovocie - kyslé, trpké. Skúste sa podobne vyjadrovať o židovskom národe, skončili by ste v lochu.
Článok dáva zavádzajúce a nepravdivé údaje !!!! Zľavy pre dôchodcov sú už zrušené v plnom rozsahu, sú iba "dobehy" tým, ktorí si stihli vybaviť zľavu do 30.6.2022.
Preukazy pre dôchodcov sa od 1.7.2022 NEVYDÁVAJÚ!!!. Existujú iba zľavy pre študentov, nič viac. Článok je klamstvo.
Evidentne to už niečo padlo na hlavu.
Takže zdražovanie je Ruska dezinformační kampaň. Len osol tomu uverí.
Čo to zase protežujete za čudo. Vojna je vždy krutá a najviac postihuje nevinných civilistov. Tak to bolo v Lybii, Iraku, Jugoslávii, Sýrii, Afganistane a tak je to aj na Ukrajine. Ale nikdy nebola vedená taká agresívna a nenávistná kampaň proti národu jednej strany konfliktu, ktorého vláda vojenský zásah aktivovala. Preto musíme kričať po mieri a nie posielať zbrane a rozdúchavať a predlžovať konflikt. Pravdu sa v médiach nedozvieme, informácie do nich zadávajú ľudia neobjektivní, s cieľom manipulovať a vytvárať udalosti a ovplyvňovať verejnú mienku "želaným smerom" svojich pánov.
Čaputova nerobí len to, čo jej príkazu z ambasády, ona sa im sama aktívne "podkladá", tak, ako sa podkladala mužom svojho života, s niektorými má aj dve dcéry.
Fakt je, že jej nálepku vlastizradkyne už nik nepdpára za jej protinárodné skutky, vojnové štvanice a šírenie nenávisti.
To sme dopadli , kto tu chce ešte hovoriť o slobode ?
Odporúčame