Rokovací poriadok je nad ústavou?
Rokovací poriadok je nad ústavou?
Šeligu je treba stíhať za trestné činy vlastizrady v spolupráci s cudzou mocnosťou. Nech čuší, šuchce nožičkami a čaká, kedy si preň prídu.
Názorná ukážka ako sa nemá robiť spravodajstvo - samé zavádzanie, polopravdy, vyložené klamstvá, propaganda.
Nebuď impertimentný. Inak s Tebou súhlasím.
Čo sa sťažujú, že sú v tejto skupine, veď oprávnene sú zaradení medzi výkonostne seberovnými mužstvami.
U nás za posledné dva roky zomreli tisíce ľudí zlým riadením tých, ktorých si volil. Tiež nie je u nás vojna, stačia hlúpi voliči.
Zase v článku demagógia: že vraj gesto proti "akejkoľvek" diskriminácii. Gesto pokľaknutia je trápnym gestom, nič viac.
K jasným faktom v článku nemáš nič? Tak skús oponovať tiež faktami, nie demagógiou.
Nedávaj mu také ťažké rébusy ako pojem bidet.
Tie čipy kúpil západ z Číny a predal Rusom?
Uhorsko predsa nebolo len Maďarsko, bolo to súštatie viacerých národov. Podstata problému bola maďarská iredenta, ktorá si osvojovala právo vlády a utláčala okolité národy - u nás napr. násilnou maďarizáciou si podrobovala obyvateľov južných častí súčasného územia SR, ktorí sa teraz hlásia k Maďarom.
poriadky - a príde aj k nám, utekaj sa schovať
Hlupák s H by si mal uvedomiť, že sice ropa bude, ale podstatná otázka je, za koľko - a tomto je reč.
Opísal si našu vládu.
Tí Rusi sú nejakí slabí. To keby americká armáda viedla útok - ako v Iraku, Belehrade, atď. to by bolo civilných obetí, už to dokázali a nikomu to nevadilo. Preto je odporné farizejstvo vyzývať k nenávisti proti ruskému národu ako to robí konkubína a jej prestitúti.
Rubel posilňuje, my sa potápame dvojcifernou infláciou, likvidačným nárastom cien, ale tajtrlík bude veľkohubo tárať,že Rusko sankcie zasiahnu.
Čo to len připomíná: v prehratej vojne podsúvať stále niečo o vyspelých zbraniach - pevne verím, že aj na západe si už uvedomujú vyšinutosť Zelenského.
Odporúčame