Máš pravdu, o časť územia nepríde.
mirius, kde si bol, keď NATO a USA bombardovali a vraždili státisíce civilistov v Iraku, Belehrade, Lýbiji. Každá vojenská agresia je zlo a keby sa razantne vystupovalo proti každej, posledná by už nemusela byť. Lenže je to hnusné farizejstvo, keď zrazu sa naši politici začali protirusky angažovať. Skôr to pripadá, že ruský vojenský zásah na Ukrajine, uvoľnil skrývanú protiruskú nenávisť, ktorú šíria u nás pôsobiace médiá, vrcholní politici a vládni poslanci pod taktovkou ambasády USA.
V tejto súvislosti treba reflektovať mozgový potenciál Hegera, Matoviča, Krupu, Naďa a spol. Tí predkladajú poplašné správy dennodenne.
Chcelo by to začať riešiť otázku podkarpatskej rusi - ako kompenzáciu za juh, alebo vytvoriť súštatie na spôsob veľkého uhorska s demokratickými pravidlami riadenia. Poprípade privziať k riešeniu aj moravské kraje. Či?
Chudák Zeman, keď na sklonku kariéry sa ešte musí boriť s hlúposťou. Ozaj, nejaký rozhovor medzi konkubínou a pánom prezidentom Zemanom by nebol. Zrejme by sme sa pobavili.
Poslušnú konkubínu treba hýčkať. Keď ju budú hnať ľudia zo Slovenska, utěšuje sa, že administratíva Usa ju prichýli.
Celá história NATO je o agresii a vojnách. VZ po dohode rozpustili, NATO ostalo.
Krysy sa pred svetlom schovávajú. Na súčasnú vládu treba deratizérov.
Že tak nebol zásadový pri vojnových zločinoch páchaných USA a NATO. Takto to je len vypočítavosť a nenávisť proti ruskému národu.
Ale mu lepí aj jeho spoluvinníkom. Ibaže on je iba taká grotesktná postavička, niekedy tragikomická.
Nuž, voliči by mali prijať opatrenie, aby sa rôzne postavičky, slúžiace cudzím záujmom, nedostali do vrcholných pozícii v štáte.
V tomto mediálnom marazme občas aj zaznie hlas zdravého rozumu.
napr. konkubína, ktorá vyznamenala kolaborantov fašistického režimu.
Franta Váňa nič nepochopil, ale to je spoločným znakom voličov vládnucej svoloči - potvrdzuje sa, že slováci sú tupci.
Výborný článok, hlavne vystihujúci tuposť slovenských vládnych špičiek a aj tých, čo ich volili.
Aké trápne je sledovať, keď americký troll nadáva niekomu, koho názory mu nevyhovujú, ruským trolom. Hlúposť vládne jjhc.
Mierový a demokratický svet hľadaj inde, u nás nie je. U nás je mediálno-kapitalistická diktatúra.
Odporúčame