Samozrejme, ze pocit materstva je neprenosny, ale moze dopriat najväcsiu lasku, ktorou disponuje (bez ohladu, ako tu lasku nazveme) dietatku, ktore prislo v utlom veku o rodicov, a vzajomne si tak mozu pomoct, a tiez je pravda, ze je tu plno zien, ktore ten pocit materstva zazili, ale neprimelo ich to k tomu, aby sa potom o svoje deti, s tou materskou lasko riadne starali! Takze tieto "mudrosti" si laskavo odpustite....


