Mohutny narast minimalnych dochodkov vymyslela a schvalila predchadzajuca garnitura a bolo to velmi nespravodlive...predsa kazdy ma pracovat a prispievat do spolocneho, aby potom dostaval slusny dochodok..., ale nie tak, ze odpracuje 10-15 rokov alebo este menej a dostane taky isty (alebo o par eur mensi) dochodok ako ten, ktory odpracoval 40 -45 rokov...ako k tomu pridu ti ludia, ktori robili cely zivot a potom su zarovno s tymi, co na to kaslali...to je potom aka motivacia...robit nieco vobec?? aj to vianocne a pod., to by tiez malo byt vypocitane podla zasluh, t. zn. nejake percento z dochodku, ktory pobera...nie tak, ze ti co naozaj pracovali, dostanu najmenej a darmozraci najviac...tak potom najlepsie, v tomto state, je nerobit nic.....a mate sa dobre!


