....ano! A este poznamka, ze slaninu nakupuju v Metre, ako ostatni, iba ju trochu vyudia a daju novy obal..takze tak...Stary otec
....ano! A este poznamka, ze slaninu nakupuju v Metre, ako ostatni, iba ju trochu vyudia a daju novy obal..takze tak...Stary otec
uz niekolko mesiacov nariekaju, ze bola zima bez zrazok... potom v lete malo zrazok.. no a ked zrazky prisli, tak to je tiez problem..
..."no a ked je...." necitala som po sebe:)
No...., tak je to hlavne "o tom", ze mestskeho policajta v noci v Bratislave nestretnete ani omylom...po tych pruseroch na Obchodnej, by tam mala byt stala hliadka, ktora by prechadzala celu noc hore dolu a za nejaky cas by aj zmapovala kde su najväcsie problemy a pod....a statni pani policajti, tzv. "pochodzkari", tak ti ani nevystupia z auta...a ked sa podari, tak si v tom aute aj pospia, niekde za rohom...videli sme za NTC napriklad..po ulici sa prechadzaju, iba ked su u nas MS v hokeji...., .no a ked a potom, ked je ten pruser, tak rychlo robia mimoriadne opatrenia...co uz je zrejme nanic!
no tak pardon....ale Tluckova je pekne doriadena..uces, bluzka, sukna....vsetko ju zmensuje a rozsiruje...vyzera v tom velmii neforemne...ako keby spadla do vreca...prave jej by pomohlo, keby si dala tz. "male cierne" s dlzkou pod koleno a pekne vysoke lodicky... a vlasy by som jej tiez zodvihla do pekneho ucesu...tie lokne jej pridavaju na objeme aj na veku.
Liek na rakovinu pankreasu zatial nikto nevymyslel...prosto, nijako to nevedia liecit, aj Patrick Swaize na to zomrel....a ten mal asi ine moznosti...tak netrep!
"Pán autor", prosím, nech si prečíta text, čo zverejnil a nech ho opraví..... to je v našom jazyku?!
Horor!
Pustila sa to realizácií finančne náročných projektov. Okrem tretej série kriminálky Za sklom, ktorej vysielanie sa očakáva počas tejto jesene, už dva mesiace sa na Ukrajine nakrúca najdrahší seriál v dejinách Slovenska – Slovania. Historický seriál s prvkami fantasy spojil režiséra Petra Bebjaka a producentku Wandu Adamik Hrycovú. Dvanásťdielny seriál prenesie divákom do dávnej histórie, do 7. storočia, keď naše územie prežívali búrlivé obdobie. Rozpočet Slovanov prekročil hranicu 4 miliónov eur. Doteraz do žiadneho seriálu neboli vložené takéto značné finančné prostriedky.
Televízia však nezaspáva na vavrínoch a púšťa sa to ďalšieho formátu, ktorý sa v našich končinách ešte nerealizoval a má najbližšie k pomenovania high quality TV, teda seriály vyrábané filmovým spôsobom. Je tu aktuálny trend, ktoré razia väčšinou najväčší online hráči ako Netflix alebo HBO.
Pan Vavra, a nic sme neprisli...znôska chabeho, nasilneho humoru...., ale na Jojku dobre, tam to postaci
Vyzera uplne normalne, primerane veku...a hlavne prirodzene...ak niektori herci vyzeraju v 70 - ke na 50, tak je to iba o tom, kolko casu stravia v skraslovacich salonoch....
Pan Radovan Vavra, prosim, zverejnite svoje foto, aby sme sa mohli vyjadrit, ci na Vas nahodou nie je smutny pohlad....
implantaty tu maju poniektori v hlavach....zda sa
suhlas! presne!
Po prvé: Pelegrini...a všeobecne v celom texte skontrolovať gramatiku.......a po druhé: pán Pelegrini nepotrebuje "zúžovať" prezidentové právomoci...on ich skutočne, ani veľa nemá (treba si prečítať ústavu)..až na tu jednu, ktorú absolútne nezvláda, a to je reprezentácia našej krajiny na najvyššej úrovni...to by tú úroveň najprv musel mať on sám...!!!
...nuz, a kto iny moze dostat hlavnu ulohu v Hrycovej seriali..?? no predsa Hryc...uzasne prekvapenie...neviem sa dockat....dost nechutne promo ...
Suhlas! Konecne to niekto presne pomenoval! Potlesk Institutu Vaclava Klausa!:))))
Presne! Skôr by si mala obliect nejaky elegantny kostym... z tych siat jej vytrcaju pneumatiky a pôsobi to, akoby isla na dedinsku zabavu...a tie vlasy ...hrôza! Stale ich odhrna rukou...skutocne by mala navstivit kadernicku alebo si prinajmensom zopnut vlasy do nejakeho drdolu...nemusi kazdy hned zbadat, ze prisla z dediny
Pan Hutko, v akom jazyku pisete komentare? Po cesky alebo po slovensky..? Prieskumy "sa trafili" slovencina nepozna....jedine, ze "sa trafili" puskou do nohy.....horor! Aspon novinari, by mali mat pravopis v malicku.....alebo nie?
Odporúčame