Vaša Eminencia, Jozef kardinál Tomko , klopete na brány pekelné v sprievode Satana.
....kaplan,nemá ten Tomko pravdu ? lupí sa, vraždí,znasilňuje tak ako nikdy predtým...
...sv.otec JP II sa stretol so svojim takmer vrahom Agcom a slovak kardinal Korec sa nesmie stretnuť s premierom Mečiarom čí Ficom...podľa Teba...kde sme to dospeli...na druhej strane koľko sa Vám napomahal biskup Balaž...dokonca v prikazaný sviatok v biskupskom šate utekal rečniť na protivladný miting 8.12.1993 alebo 1994....a čo Vám to pomohlo ???
...páči sa mi však,že uctievaš P.Máriu,posielam Ti bonus
www.youtube.com/watch?v=heoFs1f2Gwk&feature=relate d
...v mene strany Smer,premiera Fica a myslím,že aj kard.Korca Tebe Paľo a Tebe podobným prajem,no ved si to pozri
www.youtube.com/watch?v=uzvUYQT4aoE