Co platí o mediální podpoře Bezáka, to platí i u ostatních, v médiích oblíbených a hojně citovaných katolíků. Nemohli nám na sebe více prozradit, než učinili v této kauze. Pokud jim nepřátelé Církve dávají prostor, oslavují je a vydávají je za ty “dobré” katolíky, v protikladu ke kryptogardistickému, bačovskému a zaostalému Slovensku, tak nám tato média dělají skutečně dobrou službu, o kterou jim vlastně nikdy nešlo, a svým služebníkům z katolických řad reklamu, která končí výsměchem.


