...kaplan,kaplan,aké že to hodnoty tá tvoja vláda vyrobila...vybuchuju auta,lupi sa,vraždí,znasilňuje tak ako nikdy predtým,slovenské ženy a dievčata robia služky,utieraju zadky rakuským dochodcom,aby ich rodiny vyžili,lebo doma,čo za niečo na Slovensku stalo,už tvoja vláda a hlavne Mikloš za babku predal...máme niečo ako bananovu republiku...ľudia sa takmer denne z beznadeje hadžu pod vlaky,iných posielaju z nemocníc domov,lebo na operácie treba čakať,lebo Penta musí mať zisk...o akých to vašich hodnotách tu trepeš???
Na druhej strane o akom to zadlžovaní tu píšeš...Dlh má každý štát EU,a Slovensko za Fica napriek kríze,patrilo k 6 najmenej zadlženým štátom EU...
Klamstvo,lži,demagogia...to je vaša pracovná metoda...kaplan,písal si tu,že si vychodniar a pochadzaš z rodiny s 8 deťmi...vyber sa na návštevu rodného kraja a uvidíš ako žiju tvoji rodaci...možno aj slzy vyroníš nad biedou a beznadejou mnohých...a ich nádejou určite nie je Dzurinda čí Mikloš...


