LuckySlevin,pozdravujem ťa v Snine či Humennom,nie som boľševik,vždy som bol za dubčekovský socializmus a už prezident Masaryk povedal,že bez socializmu niet demokracie...
Boľševikov máš vo vláde ty,dobre vieš,že Miklošov otec bol predseda ZO KSS na OS vo Vranove a mal byť veducim tajomníkov OV KSS a pochadzá od Svidníka,rovnako ako Biľak,s ktorým je veľký kamarát
MIKI Dzurinda napísal oslavnu báseň o víťaznom februari...škareda Iveta,alias Iveta Karafiatova bola kandidatkou KSS...Taku boľševicku vládu podporuješ??????Spamätaj sa....
Ešte šťastie ,že máme stranu Smer a Roberta Fica..


