Nie je pravda,že Centeš utekal s Matovičovou vypovedou za škaredou Ivetou...Podľa najnovších informacii Dr.Centeš mal skrytu kameru, pomocou ktorej v centrale SDKU sledovalo v priamom prenose Matovičovu vypoved vrcholové vedenie SDKU vratane hostí z koaličných strán,obrezaných z OKS nevynimajuc.... A teraz vážne,ak vymenuje Gašparovič Centeša za GP,na slovenskej politickej scéne viac nemá čo hľadať...Stačilo...šašov máme dosť,potrební su charakterní politici...Na oboch stránach...


