Krumpal,zlé si si to vysvetlil,nijaká viera sa nedá vnutiť,skor som myslel ako informaciu,tá web stranka je vyslovene ateistická,tu som ju v jednej debate našiel ako odkaz,ponukol som ju ateistom...
Na druhej strane,ak je tu plno utokov na cirkev ,je potrebné poskytnuť iný pohľad na danu problematiku...A naozaj,iné presvvedčenie si vážim,ak ten iný koná podľa svojho svedomia,aj som to tu už v inom príspevku napísal...
...


