daj dokaz ze v case nehody nebol opity
daj dokaz ze v case nehody nebol opity
daj dokaz ze v case nehody nebol opity
pedro daj dokaz ze danko nebol v case nehody opity
pedro daj dokaz ze nebol v čase nehody opity
tvrdis ze nebol...tak daj dokaz....
nie 15h po nehode ty trpák, ale v čase nehody.
Proti dankovej výpovedi staviam moju...má rovnakú váhu :D
Pedro už píše z viacerých účtov naraz...to znamená že stráca nervy :D
Kde máš tie dôkazy že bol kapitáň triezvy, zatiaľ si žiadny nepredložil, takže musel byť opitý :D
Takže nemáš dôkaz že bol triezvy? Takže si klamár.
Vyzývam pedroúčty aby sem dali dôkaz že danko v čase havárie nebol opitý
Smeráci ti k ničomu dôkaz nedajú...
vraj to tam stojí :DDDDD
vraj klameš truhlík
To je super že vypil menej ako pol litra vína. To mi odľahlo
SM: S autom v pohode odišiel, ale zároveň bolo rozbité, absolútne nič sa mu nestalo, ale zároveň sa musel ísť domov ošetriť, preto nepočkal na mieste, ale zároveň nepočkal, lebo nevedel že má počkať, lebo je právnik, ale nie špecialista na dopravu.
Čakali kým sa preberie zo samonarkózy
Dokáž ty, že by nulu nafúkal aj po nehode :D
Ožratý bol a preto sa išiel schovať
Presne tak, ja už sa teším na národné semafory. oranžovú a zelenú treba nahradiť bielou a modrou.
Presne tak a ešte aj ten olej naschvál za sebou nechával, aby vedeli, kde ho hľadať. Svet je nespravodlivý.
Odporúčame