:D
Keby aj dali videjko, napíšeš, že je z fotošopu a že takých nasekáš 10 do hodiny...
Zaprú aj nos medzi očami...ako vždy
Ukrajina sa nepripravovala a tak aj dopadla...pri rusákoch treba vždy rátať s najhorším
Kto napadol susednú krajinu a všetkým naokolo sa vyhráža?
Danko neustane v boji proti imperialistickým semaforom, kým nebudú svietiť v národných farbách.
aj pästičkami búchaš, či len dupeš.
F16 nakúpila ficova vláda, za zmluvu je zodpovedný on a môže ťa aj roztrhať od jedu
a schválila to ficiakova vláda
prasne ti žilka z toho, ukludni sa dezolé
Puitn svojich protikandidátov zatvára, alebo rovno vraždí. Mala šťastie.
Čo ficiak nakúpil, to máme
Smeráci zdražujú čo sa dá, inak by nemali z čoho kradnuť
Dúfam že vyhrá a dostane osobného šoféra. Aspoň sa nebudeme musieť báť že bude zase šoférovať opitý.
Neverím tomu že nevedel že keď zostrelí semafor, musí zavolať policajtov. Jediný dôvod prečo odišiel z miesta nehody je ten že mal vypité.
Raz darmo, drží sa národnej tradície...každý precceda sns musí byť za volantom ožratý, inak to nejde
Čo mi teda vysvetlili, že to tak nefunguje... To je fakt kapacita, právnik ako sa patrí
Ficiak zase trošku pošuchal nožičkami, zajtra dá nejaké veľkohubé vyhlásenie a ficovce budú spokojné
Pedro tu včera písal že zabíjajú detičky, tak ako to je?
Hádam by nám neklamal.
Nejeden semafor by si vydýchol, keby sa kapitáň stal prezidentom a dostal by osobného šoféra.
Odporúčame