Tak už to nie je kačica? Či ako? :D
Tak už to nie je kačica? Či ako? :D
Nebodaj s k svojim názorom už nepriznávaš?
tupela ste preto že to kritizujete to čo sa vás netyká, to môže robiť len retard
zazdenekzazdenek
12153905 včera
05:53
Ty budeš určite veľmi múdry človek
Kam by potom chodili do školy takí ako si ty?
V rusku môže každý štrajkovať iba raz
Samozrejme že sú všetky sklady prázdne, ako inak.
Asi začali rátať aj deti....
Rusáci vedia že proti NATO nemôžu vyhrať.
Tých už dávno prepustili.
Keďže rusáci posielajú do vezenia rodičov detí, ktoré nakreslia obrázok na podporu mieru, je veľmi pravdepodobné že aj v tomto prípade sa jedná o čisto politické procesy a rozsudky.
tupela ste preto že to kritizujete to čo sa vás netyká, to môže robiť len retard
zazdenekzazdenek
12153905 včera
05:53
Nebudú, lebo vedia že by prehrali...
Segal im dopravil do prístavu moskvu, on si svoje odrobil...
Samozrejme "fakty" a "pravdu"
:D
Rovnaký ako napríklad toto:
Zase to máš pomotané. Ktorú krajinu napadol Izrael?
No ale to sa po ohlásení kandidatúry kotletu mohlo zmeniť :D
K žiadnemu zostreleniu nedošlo. A50 núdzovo odhodili krídla a doplachtili na letisko. Rusáci prípadné poškodenia preplátujú a lietadlá budú ako nové. A posádke sa nič nestalo.
Odporúčame