do ruského nového roku
do ruského nového roku
A ktože tych ukrajincov teraz zabíja. Ktorý štát tam má armádu?
Sam je to orgán. Svoju kandidatúru ohlasim budúci týždeň....a všetci sa budete povinne tváriť prekvapene....
Rusakovi je jedno koho zabije... hlavne že môže niekoho zabiť.
Úbohý spamer.
..postupne sem kopiruješ obsah https://sk.news-front.su
.hnus
Výgrc z tej istej stránky
Svine ruské zase vraždili hlava nehlava.
A miestne im k tomu aplaudujú.
Aké dlhy konkrétne, voči komu a koľko?
Bohužiaľ by sa to nezaobišlo bez obrovských obetí na strane Južnej Kórei.
Len bojuj proti faktom, dupkaj nožičkami
Snahu o zachovanie mieru si mýlia so slabosťou. inšpirovali sa od rusákov.
ako povrdia rusáci, tak to je. Na večné časy a nigdy inag.
Svine ruské, ako každý deň zabíjajú civilistov.
To zase bude náreku ruských trollov....
Pedro účtom už zrazu nezáleží na zabíjaní detí?
úbohý ruský troll, ďakujeme za exkurz do tvojej krívajúcej logiky.
pedro (Mgr. Artur Bekmatov, PhD.) to bol osobne preplátovať. Lodiška je ako nová.
Nemusela, ale to sa treba sťažovať u rusákov, ktorý na Ukrajinu zaútočili.
Odporúčame