52 príspevkov :DDDD
ktorý zo zablokovaných trollov si?
52 príspevkov :DDDD
ktorý zo zablokovaných trollov si?
Skús nám vysvetliť, ako článok na Pravde povzbudí Ukrajinu.
Určite to bola atrapa, alebo fotošop
Našťastie je tu aj kopa ynteligentov z radov fanúšikov ruských vrahov. Škoda že nie sú na toľko inteligentní, aby pochopili, že HIMARS je označenie systému (High Mobility Artillery Rocket System) schopného odpaľovať niekoľko druhov rakiet....
Takže na rade bude fínsko? Či ako to vidíte v kremli?
Jak putinova propaganda zavelí, tak bude. Realita musí ísť stranou
Na videu vidieť, ze sa radar hýbe a rozkladá. Aj keby ho stihli zapnúť, zostreliť ten dron chvíľu potrvá...
Co je divné na využívaní dronov pre korekciu paľby?
Pán má problém pochopiť dve jednoduché vety? To je tiež veľmi prekvapujúce.
Presne tak, jasný fotošop
Bol to vlastne PVO radar a ako taký svoju úlohu splnil dokonale. Raketu z HIMARSu zlikvidoval bez zaváhania.
Že by sa za vlády smeru kradlo? To sa mi nechce veriť....
A kto tých Ukrajincov zabíja?
A kto tých Ukrajincov zabíja?
jasné, ich hlavný sponzor je Aštar Šaran. To je predsa všetkým jasné
Tak koľko ich tam bojuje?
Keď tak veľa čítaš a si tak múdry ako zvyčajne, určite nám to sem napíšeš.
Zase sa ti to pomotalo. USA to neplatí, USA predsa na tom zarába
Tak už zase UK... teraz malina dole tvrdila že im to zakázali USA
Raz darmo, vy ruskí trollovia vo všetkom máte hokej. Potom sa netreba diviť že oslavujete vrahov a nadávate na ich obete.
Odporúčame