tak tak, starý dobrý slopta, janušek, alebo štefanov.
tak tak, starý dobrý slopta, janušek, alebo štefanov.
tí vojaci tam prišli zabíjať. nič iné si nezaslúžia.
Toto je ukážka dennej reality miestnych pedrov a malín :D
Rsuké ošípané zase bombardovali školy a miestne ošípané ich za to velebia.
Ja pevne dúfam že Danko vyzbiera dosť podpisov.
Cau kotlebka. Takze teraz to je plán? A kto to naplánoval a kde sa ten plán nachadzal?
Či tebe ako vždy dôkazy netreba?
Prisiel k tebe pedro? Pozdrav ho
A kde ďalej, určite nájdeš nejaký štát kde ich zabíjajú oveľa viac, skús...
Chýba ti tam príchod neoznačených jednotiek ruskej armády o ktorých putin tvrdil ze su to dovolenkári...
Máš pravdu. Ukrajina, Bielorusko, Uzbekistan, Kazachstan, Gruzínsko, Azerbajdžan, Litva, Moldavsko, Lotyšsko, Kirgizsko, Tadzikistan, Arménsko, Turkménsko a Estónsko su toho dôkazom.
Kde Ukrajinci zabíjajú tých rusov?
Takto sa to robí do psej matere.
Prezident má hádam nárok na prekladateľa...v jeho prípade by bolo fajn vybrať si prekladateľa do slovenčiny.
Svine ruské zase útočili na civilistov
Rusaci zarátali aj rozkrádačky a bombardovanie vlastných civilistov.
To sa musíš opýtať kotlebky sebastiana, ci ako sa momentálne volá (mozno si to dokonca aj ty)... On to uz dávno rozlúštil.
Pakoviny potis hlavne ty. Od kedy je pravda agentúrou?
Mne sa zdá, že ruská ambasáda začala šetriť. Medzi týmito novými torllmi ešte aj pedro vyzerá ako člen Mensy.
Radím m ťa do kategórie 2
Ďakujem za príspevok do ankety
Si u neho na návšteve? Milé od teba
Odporúčame