Klameš trollík
Klameš trollík
To by ma zaujímalo, prečo ťa napadla práve multipla... či to nebude mať niečo spoločné s tým vrcholom dizajnu z ruska :D
Len si nadávaj. Čo konkrétne je v tom článku napísané? Určite nie že nechcú pustiť do Gazy zahraničných novinárov.
Fakt sa 143 miliónové rusko pochlapilo, kam sa hrabe 5 miliónové Slovensko
...myslíš čínske :D
Kedy sa konečne aj u nás začnú predávať takto krásne autá?
Čím to bude že máš iba 22 príspevkov... skús nám napísať pod akými menami tu vystupuješ, prípadne pod akými si vystupoval, kým ťa zablokovali...
A tupelo verí všetkému, čo mu teroristi z Hamasu napíšu
Človek nadobúda pocit, že v Gaze žijú výhradne deti a ženy.
nevedel som že aj lubco je tvoj účet...
Jasné že chceli provokovať západ a majú na viac, len to nechcú skazenému západu ukázať, lebo by to celý skazený západ položilo.
To sme na tom veľmi dobre, keď potenciál 5 miliónového Slovenska ruskí trollovia porovnávajú s potenciálom 143 miliónového ruska :D
Už aby sa tento vrchol techniky a estetiky dostal aj k nám.
a je nádherný
Len im daj Pedro!
Smeráci pri snahe zvolať referendum opakovane dokázali, že neovládajú ani slovenskú legislatívu, nieto ešte európsku...
Vo svetle všetkých ostatných krokov smeru sa nie je čomu čudovať.
Mafiáni do roka budú mať celý štát pod palcom.
Každý ozbrojený rusák na ukrajinskom území tam prišiel s cieľom zabíjať.
Títo ľudia si nič iné nezaslúžia.
Odporúčame