Za chvíľu bude celé Luhansko a Donbas oslobodený od neonacistov a môže sa začať obnova miest a obcí. Obyvatelia sa vrátia do normálnych koľají bez strachu na živote.
Bez fotky Pit Parker
27.06.2022
12:11
Za chvíľu bude celé Luhansko a Donbas oslobodený od neonacistov a môže sa začať obnova miest a obcí. Obyvatelia sa vrátia do normálnych koľají bez strachu na živote.
Bez fotky Pit Parker
27.06.2022
12:11
Najskôr som si myslel že si pomýlený. Ale teraz vidím že to robíš naschvál.
Si len obyčajný troll. Kopíruješ sem dookola to isté.
A to ti nepríde podivné,. že sa takou správou nepopýšia oficiálne ruské weby?
Prečo takéto zásadné správy nepublikujú ruské oficiálne spravodajské weby? Prečo to putin nevyužije ako priamy dôkaz účasti nato na vojne?
Nie je ti to divné? Či tebe premýšľať o týchto veciach netreba?
Sergejovi preplo ako medvedkovi... obaja nejak zabudli, že to boli rusáci kto zaútočil na susedný štát
Zase bludy....daj zdroj
A to ti nepríde podivné,. že sa takou správou nepopýšia oficiálne ruské weby?
Klamár. Usvedčený.
Zdroj tejto správy?
Pedro je už na ceste. Zajtra to preplátuje a veliteľstvo bude ako nové
ALE podľa ISW Ukrainian armored vehicles are operating beyond the final line of the Russian defensive layer...
Ako vždy zase klameš
Som zvedavý, ako dlho bude trvať kým miestne ruské filcky prejdú od popierania k bagatelizovaniu.
tupelko a na to si ako prišiel?
Skopírované z news-front. Gratulujem trollík bez vlastného názoru.
Klamať, strašiť, štvať ľudí proti sebe... to je agenda smeru
Kto vie či obhajcovia ruských vrahov stále veria tomu, že moskva v pohode priplávala do prístavu....
Pedro preplátuje aj budovu veliteľstva a grilované velenie. Všetko bude ako nové
Len absolútne zviera môže obranu nazývať túžbou po krvi.
Podporuješ vrahov. Hanbi sa
Podporujes vrahov. Hanbi sa
Malinová opitá od rána. Vypisuje dookola to isté uz dva roky...
Odporúčame