5000 za svetlomodrú
15000 za tmavomodrú
5000 za svetlomodrú
15000 za tmavomodrú
To je zase škrekotu v radách ruských trollov. Zajtra to rusáci potvrdia a miestne kreatúry budú zajtra popierať zase niečo iné....
To dosť napovedá o tom na koho sa dané strany zameriavajú. Smer bitkárov obhajuje, OLANO stahuje z kandidátky.
To dosť napovedá o tom na koho sa dané strany zameriavajú. Smer bitkárov obhajuje, OLANO stahuje z kandidátky.
Od rusákov, keďže sú to práve oni, čo sa nachádzajú na území cudzieho štátu a vraždia hlava nehlava
Takže už to nie je genocida ruského obyvateľstva zo strany ukrajiny?
Slabá pamäť? Alebo sa ako tradične nepriznávaš k vyhláseniam spred pár týždňov?
Evidentne to vyhovuje rusom. Oni môžu ukončiť vojnu zo dňa na deň.
Rusák nemá na to aby zaútočil na tureckú loď a na loď pod ochranou USA uz vôbec nie.
Neboj sa vzdelaný rusáčik. Je to len otázka času.
Fakty nevonaju rusáčik, však.
Ďalší matematik v radoch ruských trollov. Bral si hodiny Pedra?
Len keby mal niekto pochybnosti, ake zvieratá bojujú za rusov, tu je ukážka
Svgine ruské.
...mŕtvych 504 detí a ďalších 1 123 zrnených.
A ruské filcky sa tu z toho tešia a snažia sa to obhajovať. Hnus.
Skopírované z https://www.hlavnespravy.sk/posledny-klinec-…
troll bez vlastného názoru šíriaci nenávistnú propagandu
Ako vždy. Ficiak zverejní zostrihané nahrávky a obviní všetkých naokolo. Keď vyjde najavo že zase raz klamal a zavádzal, zalezie.
Odporúčame