hej, hej
Prípadne si stačí pozrieť vyjadrenia ruských politikov, ktorý už dnes chcú bombardovať Haag.
Rusáci by ich vraždili tak či tak. Takto sa aspoň môžu brániť.
Ty si spravil sám zo seba už na začiatku ruskej invázie...výrokmi ako:
Do par hodin zacne vyjednavanie o kapitulacii Kyjeva
Ruska armada prevzala ukrajinske vojenske vozidla a idu s nimi smerom do centra Kyjeva
To skor znamena, ze do 28 Kyjev lahne
Od 2014 tam bola misia obse vrátane ruských zástupcov. Hádaj na čo prišli....
Pravda je taká, že za všetky úmrtia od 2014 môžu priamo rusáci.
Sám Putin priznal že tam operujú ich vojaci.
To je presne mentalita týchto ruských vrahov. Prešlo nám to raz, prejde nám to znova.
Anektovali sme Krym a nič sa nestalo, tak zaútočíme na Ukrajinu.
Ak im prejde útok na Ukrajinu, budú na rade ďalšie štáty. Už teraz sa každý mesiac vyhrážajú všetkým naokolo.
A toto idú obhajovať miestni mužíci. Hanba.
:D takže preto ruská armáda na Ukrajine nebojuje, lebo sa šetrí na poliakov.
Ty si fakt hlavička
Ozval sa hlavný analytik... Meníš názory, ako ruská propaganda píska...
Slovné spojenie "genetická nenávisť" a množstvo gramatických chýb naznačuje že hlúpy je tu niekto iný...
V ruskej štátnej televízii denne vyzývajú na "zničenie západu" a zbombardovanie hlavných miest a podobne.
:D ty si taký tráúny klamár.
Hádaj kto tozo napísal pred viac ako dvoma rokmi:
Do par hodin zacne vyjednavanie o kapitulacii Kyjeva
Ziadna krv nikde nie je. Pokojne si Rusi idu do Kyjeva
Vsak ich tam slobodne pusta cela Ukrajina
Ruska armada prevzala ukrajinske vojenske vozidla a idu s nimi smerom do centra Kyjeva
To skor znamena, ze do 28 Kyjev lahne
Rano to bude prebiehat v uliciach Kyjeva
Do par hodin zacne vyjednavanie o kapitulacii Kyjeva
Ziadna krv nikde nie je. Pokojne si Rusi idu do Kyjeva
Vsak ich tam slobodne pusta cela Ukrajina
Ruska armada prevzala ukrajinske vojenske vozidla a idu s nimi smerom do centra Kyjeva
To skor znamena, ze do 28 Kyjev lahne
Rano to bude prebiehat v uliciach Kyjeva
...Toľko presných predpovedí, to by sa jeden divil, že si po tom všetko nedáš pokoj. Ty ruský troll
Urobili z ludi debilov. Ziadna invazia sa nemala konat a nekonanie oslavia
100 tisic muzov nestaci na ziadnu invaziu na Ukrajinu.
Cely zapad skoncil ako debili Este horsie nez po "anexii" Krymu Trepete totalne sprostosti a zbytok sveta sa tym vobec nezaobera Urobili ste zo sveta debilov..... vraj velka invazia Ruska na Ukrajinu
Co nove? Kukam, nikde nic. Od rana same halusky. Mrtvi nikde, ziadne rozsypane tanky ani ponicene dediny
Fasistom sa krati doba pocitajuca na niekolko hodin
Hromada novinarov aj politikov by mala byt trestne stihana za rozsirovanie informacie i invazii, ako keby mala vypuknut tretia svetova. Zamavalo to trhmi, menami, cenami komodit. Psychikou ludi, statmi.
Dom zvedavy, ci to bude niekto riesit.
Najvacsie presnosti mate vy aj s tym vasim senilnym dedom a celou ambasadou
Kde je invazia, kvoli ktorej ste odvolali rodiny diplomatov aj z Uzgorodu?
Plyn ako kazdy rok zacne prudit kazdou trubkou do mesiaca
Cely zapad sa uplne zhovadil, lebo toto pisali diskutery aj na zapade uz asi dva tyzdne, lebo ziadna invazia sa nechystala :-))))))
Urobili z ludi debilov
Ziadna invazia sa nemala konat a nekonanie oslavia
Rusáci naďalej vraždia civilistov a miestni mužíci to ďalej oslavujú....
V 132 krajinách Putinovi hrozí zatknutie hneď po prekročení hraníc.
Všetko ide podľa plánu
Ja tomu zase nerozumiem. Veď Pedro pred mesiacom tvrdil. že k Vagnerovcom chce vstúpiť 1 000 000 američanov...
Vagnerovcom chýba 30 000, Putinovi 400 000...ale hlavne že neumierajú, však trolíci ruskí
Odporúčame