Samozrejme že vyhráva. O ďalšieho pol roka určite dobiju Bachmut. :D
Samozrejme že vyhráva. O ďalšieho pol roka určite dobiju Bachmut. :D
Kľud mužík, bez nadaviek sa nevieš vyjadriť :D
O to ide, ak spravíš "referendum" ktoré nie je v súlade so zákonmi, tak nie je platné.
Pomaly to asi začínaš chápať
Bojuj Pedro bojuj
:D
Všetko ide podľa plánu :DD
To je krása, ako mužíci zavíjajú :D
Čím to asi bude....
Ty evidentne priam vyžaruješ inteligenciu.
Jednoducho poprú to čo tvrdili včera....ako vždy
Pekne ťa matka naučila k úcte k ženám
Po zničení divadla nám ruskí trollovia najskôr tvrdili, že divadlo bolo prázdne, potom že tam boli vojaci a nakoniec že ho aj tak odpálili Ukrajinci.
Väčšina z týchto trollov tu naďalej pod rôznymi menami vystupuje ďalej. Je to hanba.
Takto pred rokom bolo v Mariuopole neporušená budova divadla, okná civilistov, s veľkým nápisom deti pred vchodom.
Tak vidíte mužíci, zbytočne vám trhá kútikmi....
Poľský elektrikár je legendárny :DDD
Francis Underwood
:DDDDD
Veď aspoň trochu rozmýšľaj, keď niečo kopíruješ hore dole
Toto je na basu kotlebka
Tak je Slovensko vo vojne či nie. Lebo ak nie, ťažko niekoho súdiť za zatiahnutie do vojny :)
Aspoň že si si doštudoval. Hlavné je stále napredovať.
Kto vie, ak sa budeš vzdelávať ďalej, možno aj pochopíš že obhajuješ agresora a nadávaš na obeť
Nepoužiteľná obrana nie je oxymoron. Nepoužívaj cudzie slová, ktorým nerozumieš, vyzerá potom ako...
Odporúčame