A ja že vojnu popdoruju ľudia čo obhajujú činy agresora.
A ja že vojnu popdoruju ľudia čo obhajujú činy agresora.
Ty si fakt tupý troll..."Po obsadení Avdeevky skončí 9 ročné teroristické ostreľovanie civilných štvrtí Donecka a hádam prestanú pribúdať detské hrobčeky v Aleji Anjelikov!"
Hanbi sa
To je tak keď ignoruješ fakty, to že behali po streche so zápalnými fľašami je fakt a aj keď sa rozkrajas na malých mužíčkov nič na tom nezmeníš. Hádzať vinu na jednu stranu je úplne trápne...
Ruskú slobodu slova na teba.
Za takýto výrok by si tam už sedel v base.
Myslíš tých hlupákov, čo sa zavreli do budovy a potom z jej strechy hádzali dole zápalné fľaše? Minske dohody porušovali Rusi aj Ukrajinci. Rusi začali v roku 2014 útok na Ukrajinu anexiou Krymu, vyzbrojovanim separatistov ťažkými zbraňami a priamou účasťou vojsk na východe Ukrajiny (priznal to aj Putin aj Vagnerovci).
Kukni sa čo má vytetované taký Utkin od Vagnerovcov. Všade sa nájdu pomýlení hlupáci oslavujúci nacizmus. Aj u nás sú v parlamente ľudia oslavujúci Tisa. Aj v Rusku sú podobní. To však nie je dôvod na začatie vojny a ročné vraždenie civilistov a ničenie civilnej infraštruktúry v susednom štáte.
Podporuješ vrahov
Aká väčšina, kde máš nejaký dôkaz k tomu tvrdeniu?
Šíriš bludy bez akýchkoľvek dôkazov.
A ako to presne USA spraví? Jediný kto môže rozšíriť územie na ktorom vedie vojnu je útočník. A ten zatiaľ predviedol to, že za pol roka nie je schopný dobiť jedno mesto. Ak poliakom vyjde ich plán, onedlho budú mať asi najsilnejšiu armádu v Európe. Potom rusáci môžu akurát tak cusat a šúchať nohami.
Takže všetky civilné obete boli tiez ukronacisti?
Úbohý ruský trollík. Skús nám napísať, kto vraždí na cudzom území. Ukrajina alebo Rusko?
Globálna väčšina chce mier, ale nie za cenu obetovania Ukrajincov
Ver čomu chces. Ale prigozin sa tým netají...
Nabudúce by to mali dať na Turkov a poslať im tú stíhačku k zemi...prípadne k vode
Ja si myslím, že autor toho výroku celkovo moc nemyslí...
42. sekunda, list vrtule kolmo dole. Stačí si to zväčšiť ;)
Len tak ďalej. Skús ešte pridať nejakú teóriu, že ako došlo k poškodeniu.
Si slabý. Hore ťa bez problémov prebil troll čo tvrdí že dron bol ovládaný cez optiku .... Tak ti body za trollenie udeliť nemôžem
Ale vidno. Keď je list vrtule smerom dole. Stačí zastaviť a zväčšiť.
:D ovládanie cez optiku
A to som myslel že ten trollík Law.... je dnešným víťazom
Ruskí piloti by sa mali u teba zastaviť dorobiť si výcvik...
:-* trollík. Video má 53 sekúnd.
Odporúčame