Už si zabudol, ako Fico obhajoval zlodejinu pri emisiách?
Už si zabudol, ako Fico obhajoval zlodejinu pri emisiách?
Stále sa v tomto prípade jedná o útok bielorusov na ruský majetok. Takže ich dohoda je asi dosť biedna, keď na seba vzájomne útočia.
To že sa tak vy doma bežne oslovujete, neznamená že to nie je nadávka
Takže uznávaš, že ruská armáda pácha na Ukrajine zločiny?
Takže podľa teba nemali byť na olympiáde ani Afganistan, Albánsko, Angola, Austrália, Azerbajdžan, Bulharsko, Kolumbia, Kostarika, Kostarika, Dánsko, Dominikánska republika, Salvádor, Eritrea, Estónsko, Etiópia, Gruzínsko, Honduras, Maďarsko, Island, Taliansko, Japonsko, Kuvajt, Litva, Lotyšsko, Severné Macedónsko, Marshallove ostrovy, Mikronézia, Mongolsko, Holandsko, Nový Zéland, Nikaragua, Palau, Panama, Filipíny, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Rwanda, Singapur, Slovensko, Južná Kórea, Španielsko, Tonga, Turecko, Uganda, Ukrajina, Spojené kráľovstvo, Spojené štáty a Uzbekistan?
Ale Irak ano?
Výborne, Danko sa nikdy netajil majetkom, ktorý si nemohol dovoliť. Božie mlyny melú pomaly ale iste.
Ty obhajuješ popieranie zločinov nie ja.
Ale aj podľa ostatných príspevkov vidno čo si za človeka.
Jediný tvoj argument sú nadávky...
Predlož dôkazy o týchto tvrdeniach
Nech sa páči. Môžu to skúsiť.
Len pripomínam, že to boli Bieloruskí partizáni a Bielorusko nie je členom NATO. Takže reciprocne by mali ruský partizáni zničiť bieloruské lietadlá nachádzajúce sa na území Ruska.
;)
To je tak, keď nie si schopný dočítať sa ďalej ako po nadpis...„K tomu by som chcela povedať, že nepodpíšeme žiadny papier o tom, že sme proti našej krajine...
Áno držíš sa vlastnej témy. Téma tohto článku je schvaľovanie zabíjania na ukrajine ruskými športovcovcami snažiacimi sa to preniesť na olympiádu.
Takže nedodáva informácie pre delostrelcov, stíhačov, bombardéry, raketové vojsko a ďalšie ruské útočné jednotky?
Ak leteli, asi by na ne u nás niekto len ťažko zaútočil.
Aké lietadla ( konkrétne) prevážajú muníciu na front a pristávajú u nás?
Ktoré lietadla (konkrétne) prevážajúce ľudí z Afganistanu u nás pristáli?
A preto treba popierať zločiny páchané husainom, že už je po smrti?
... úbohý ruský trollík
Možno by záviselo aj od toho, či by sa to lietadlo a náš štát podielali na útokoch na civilné obyvateľstvo iného štátu.
To je náreku ruských trollov. Bielorusi sa hrdinsky postavili na stranu Ukrajiny.
Ak by z nášho územia podnikal útoky na susednú krajinu, asi by sa tomu nikto nečudoval.
Odporúčame