Ako môžeš dať vymazat svoj prispevok?
Ako môžeš dať vymazat svoj prispevok?
Uľavilo sa ti?
Buldog dostal po tlame...
Ukrajina bojuje, pretože musí. Rusáci bojujú, lebo chcú zabíjať a kradnúť.
Už teraz platí že môžeš dostať iba jednu pokutu za mesiac.
Napísať že niekto stíha zostreľovať rakety vypálené zo salvového raketometu (akéhokoľvek) chce naozaj silné zatmenie mozgu
Dôkazy máš v článku, stačí si prečítať.
Ruskí trolíci sa z FB presunuli bojovať sem. Len neviem či je viac na zaplakanie vaša morálka, alebo inteligencia.
Nech sa Putinovi vrahovia stiahnu z Ukrajiny a nikto proti nim fakticky nebude bojovať
Veď ste ma doteraz obviňovali, že im chýba fantázia a že si neviem domyslieť praudu. Tak ako to je.
Niečo si napísal. Veril som že si to napísal na základe nejakých faktov. Ale evidentne som sa mýlil...
Veď nech neodsúdia, ak je to tak strašne proti ich vôli :D
:D
Jeden lepší ako druhý. Urážky, nadávky ale fakty nikde.
:D
Tak daj citát z jeho príspevku, z ktorého je jasné, ako a s kým to vybavil
Keby nekradol, nemuseli by ho dnes obžalovať. Hodiť to na niekoho iného je dosť trápne...
Nie. Teroristi sú stále teroristi. A včera im zničili partizáni jedno lietadlo.
:DDDDD
Pekná podpásovka
1 Lebo to tvrdia
2 prečo by mali USA agenti útočiť v Bielorusku na ruské lietadlo?
Takže súd nepoprel štátom organizovaný doping, len vyhlásil že proti niektorým jednotlivcom má slabé dôkazy
To je tak, keď zase nečítaš viac ako nadpis. Kde konkrétne v tom článku je vyvrátené tvrdenie o štátom riadenom dopingu?
Odporúčame