https://twitter.com/igorlachenkov/status/163… https://twitter.com/sternenko/status/1632724…
Dobre sa vám zaspáva ruskí trollovia?
Ste morálny suterén.
https://twitter.com/igorlachenkov/status/163… https://twitter.com/sternenko/status/1632724…
Dobre sa vám zaspáva ruskí trollovia?
Ste morálny suterén.
Podobné bludy hlása aj naša dezolé scéna a to je Ukrajina náš sused...
Mne sa páči ako vy náckovia z lsns vždy zo seba dokážete urobiť hlupákov:D
Zaujímavé obviňuješ nemcov z niečoho čo neurobili a pri tom oslavuješ Rusov, ktorí to už urobili....
Takže podľa teba by rusáci kvôli Ukrajine napadli jadrovými zbraňami inú jadrovú veľmoc....ty si fakt dobrý :D
A mužíci zase jasajú nad neohrozenostou cároviča Vladimíra.
Čo tam po tom že sa vyhráža použitím jadrových zbraní....
:DDDD
Trollík, zmenil si účet.
Keď budeš nabudúce hľadať dôkaz že obhajuješ ruské besnenie a vytešuješ sa z vraždenia Ukrajincov, spomen si na túto konverzáciu.
Veď to napíš jasne. Skús opakovat po mne...odsudzujem Ruskú agresiu a vraždenie Ukrajincov.
Schválne či to zvládneš :DDD
Odsudzuješ aj špeciálne operácie vedené proti susedným štátom?
Ďalší čo má problém otvorene napísať že odsudzuje ruské besnenie na Ukrajine.
Čím to asi bude...
Prečo máš problém to napísať otvorene?
odsudzuješ ruskú agresiu a vraždenie Ukrajincov?
Rado sa stalo.
Ospravedlňujem sa že denne obhajuješ ruských vrahov. Je mi ťa úprimne ľúto. To...chcel som povedať je mi to úprimne ľúto.
Hnusná klávesnica.
Takže ty odsudzuješ ruskú agresiu a vraždenie Ukrajincov?
Takže ty odsudzuješ vraždenie Ukrajincov ruskými vojakmi?
28.11.2013
ET: Pán premiér, máme nejaké riešenie pre Bernátka, čo s ním urobím?
RF: Ja som povedal, že ja s tým pomôžem, dobre? Prečo nie, ten môže ísť kamkoľvek.
ET: Keby sa dalo niekde do Bruselu…
Čo ti mám vysvetliť? Čítaj si to nahlas dookola, kým nepochopíš
Napísal ďalší človek, čo denne oslavuje vraždenie Ukrajincov.
Preto, že napriek tomu že nás tu smeráci a Kotleby presviedčajú o opaku, Slovensko je právnym štátom.
Odporúčame