ruský troll,
a nezabudni, že Ruská federácia dňa 24.februára 2022
zahájila v Európe najväčšiu imperiálnu agresiu od konca II.SV,
na zvrchované územie Ukrajiny !
V tomto prípade je Ruská federácia A G R E S O R, ktorý chce vojnou získať nové územia
a Ukrajina je O B R A N C A...., ktorý si bráni zvrchovanosť.
Teda čokoľvek budeš mektať, tak toto konštatovanie nezmeníš !


