future,
o buznách píšu a hovoria len takí ľudia, čo to už majú odskúšané !
future,
o buznách píšu a hovoria len takí ľudia, čo to už majú odskúšané !
...ój, ój, ój
jednu generáciu ?
Veď na Hladomor v rokoch 1932 – 1933 ešte nezabudli
a už je tu
Ruská agresia na Ukrajinu z 24.februára 2022 !
Hlboký štát
Pri 16 410 príspevkoch bol 28.10.2025 zablokovaný
https://debata.pravda.sk/profil/debata/hlbok…
------------------------------------------------- -------------------
Havlisti uniesli štát,
Hlboký štát, Šarkana, Agenda2030, MartinkoKlingacik23, Gougou ,Jožinko I,Ridgeback10,
alien669
V Z O R vysoko aktívneho plateného ideologického diskutéra .......,
odus (Sudhoven)
soudruzsky.pozdrav, EDUART, gubernator kamcatky, Šimečkovkaderník,
antiSMEtiar, AntiMat, lovectrollov, lovectrollodiotov
Toto Vám nezabudnem, Krakenoha, Valdo29, Salvatormundi,
slondoško, sloňďák, PravdaTuNieje, Michalkrauko, PravdaTuNieje, atlasskodcov ...
a mnohé ďalšie...
-------
si nepoučiteľný !
...môžem aj ja ?
---------------------
"Putin" skončí ako Mikuláš II.
odus (Sudhoven)
soudruzsky.pozdrav, EDUART, gubernator kamcatky, Šimečkovkaderník,
antiSMEtiar, AntiMat, lovectrollov, Toto Vám nezabudnem, Krakenoha, Valdo29, Salvatormundi,
slondoško, sloňďák, PravdaTuNieje, Michalkrauko, PravdaTuNieje, atlasskodcov ...
a mnohé ďalšie...
---------------------
si nepoučiteľný !
ruskí troll
a to všetko len preto, že
Ruská federácia dňa 24.februára 2022 začala v Európe
najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu
od konca II.SV, na zvrchované územie Ukrajiny !
To predsa žiaden ruský troll nemôže poprieť ....
D e m e n t ....!
dedo,
ja si myslím opak, hlavne keď tie stvorenia podávajú ruky precedovi !
Hlboký štát,
Agenda2030, MartinkoKlingacik23, Gougou ,Jožinko I, Ridgeback10, alien669....
----
V Z O R vysoko aktívneho plateného ideologického diskutéra .......,
............
Poznávaš sa ?
ruskí troll,
a to nejaký Západ má prehrať na Ukrajine ?
A v čom má ten Západ prehrať ?
ruskí trolli,
už vás ani Moše nedokáže prinútiť do písania ?
keď ti zmizne príspevok, tak si spomeň na mňa !
Rapaňa,
dedo,
ty si ale mysliteľ ....
ruskí trolli,
nejako ste sa rozbehli, čo vás "vyprášili" vaši riadiaci pracovníci ?
....Štatistiky z bojiska sú neúprosné a ukazujú, že ruská ofenzíva sa zmenila na doslova mlynček na mäso.
Priemerné denné straty sa v apríli 2026 vyšplhali na hranicu 1 100 vojakov za jeden deň.
Ak by sme chceli merať efektivitu postupu, zistíme,
že na každý jeden dobytý štvorcový kilometer pripadlo v priemere 234 vojakov,
ktorí boli buď zabití, alebo ťažko zranení.
Celková bilancia ruských strát od začiatku invázie tak podľa odhadov prekročila hranicu
1,34 milióna osôb.....
...a č o h e n t i s t a... odpútava pozornosť
Funguje to jednoducho; ak niekto nezvláda diskusiu, alebo nevie odpovedať na priamu otázku,
tak sa snaží presmerovať pozornosť na niečo iné.
Riešime ....ruskú agresiu.... a on poukazuje na ....Izrael...!
A čo hentí a čo tamten ?
...nemajú si z čoho vyberať ;
rozumný človek nemôže byť ruským trollom !
Bruselskí kolaboranti, na pánske do Bruselu....objavil sa 21.04.2026 o 12:43 hod.
liberalnatotalita
--------------------
...a je tu V Z O R vysoko aktívneho plateného ideologického diskutéra .......,
ktorého cieľom je skôr provokácia a presadzovanie určitého videnia sveta než konštruktívna debata.
...............
Usrael, A čo takto, tvojesvedomie, antiglobal, ProtiBandera, ProtiBanderovec, alCIAda,
alCIAda1, al-CIAda, Kiskoid8, sorosoid, scenzurovany, liberalnatotalita , kaliber7, Nový kmunista,
ovi50, Pravda-cenzuruje, Exoplaneta, cest, Su – 35, krvavý puč 2014, Eurobolsevik, Ac5
a
Bruselskí kolaboranti, na pánske do Bruselu
Odporúčame