...oni by sa nedali na ulici ani spoznať, chudáci
sú to vysoko aktívni platení ideologickí diskutéri !
ja kde môžem na diskusiách, tam ich deptám ich vlastnými príspevkami !
...oni by sa nedali na ulici ani spoznať, chudáci
sú to vysoko aktívni platení ideologickí diskutéri !
ja kde môžem na diskusiách, tam ich deptám ich vlastnými príspevkami !
ruský troll,
ty V Z O R vysoko aktívneho plateného ideologického diskutéra
a to všetko len preto, že
Ruská federácia dňa 24.februára 2022 začala v Európe
najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu
od konca II.SV, na zvrchované územie Ukrajiny !
To predsa žiaden ruský troll nemôže poprieť ....
ruský troll,
ty V Z O R vysoko aktívneho plateného ideologického diskutéra
a to všetko len preto, že
Ruská federácia dňa 24.februára 2022 začala v Európe
najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu
od konca II.SV, na zvrchované územie Ukrajiny !
To predsa žiaden ruský troll nemôže poprieť ....
IrwinStone
Pri 2 428 príspevkoch bol 15.05.2026 zablokovaný
ruskí trolli,
už ste vyčerpali zadanie pre tento článok
alebo vám chýbajú "roztlieskavači" ?
HejBaba...,
vidím, že Ťa Moše "obšťasňuje" !
ruskí trolli,
už ste vyčerpali zadanie pre tento článok
alebo vám chýbajú "roztlieskavači" ?
a na okupovaných územiach.
Medzi zasiahnutými cieľmi bolo obojživelné lietadlo Be-200 Altair, bojový vrtuľník Ka-27 a nákladná loď s muníciou.
- Obojživelné lietadlo Be-200 v osade Morskoj (Ruská federácia);
- vrtuľník Ka-27 v tej istej oblasti;
- Protilietadlový raketový systém Tor-M2 v Luhanskej oblasti;
- protilietadlový raketový a kanónový komplex Pancir-S1 na dočasne okupovanom Kryme;
- nákladná loď s muníciou v Berďansku;
- výcvikové stredisko a týlový bod nasadenia nepriateľa v Luhanskej oblasti.....
kalapaki
a to všetko len preto, že
Ruská federácia dňa 24.februára 2022 začala v Európe
najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu
od konca II.SV, na zvrchované územie Ukrajiny !
To predsa žiaden ruský troll nemôže poprieť ....
ruskí trolli,
v noci 16. mája zaútočili drony na chemický závod „Nevinnomyssk Azot“ v Stavropolskom kraji v Rusku.
V zariadení vypukol rozsiahly požiar.
Miestni obyvatelia hlásia, že systém protivzdušnej obrany nefungoval ani raz.....
dedo,
aj
v noci 16. mája zaútočili drony na chemický závod „Nevinnomyssk Azot“ v Stavropolskom kraji v Rusku.
V noci 16. mája zaútočili drony na chemický závod „Nevinnomyssk Azot“ v Stavropolskom kraji v Rusku.
V zariadení vypukol rozsiahly požiar.
Miestni obyvatelia hlásia, že systém protivzdušnej obrany nefungoval ani raz.....
Ruská okupačná flotila je tak vystrašená útokmi ukrajinských dronov,
že teraz sa dokonca aj ponorky Tichomorskej flotily začali vybavovať sieťami proti dronom.
Satelitné snímky jasne ukazujú, že sa Rusi takto snažia chrániť svoje jadrové ponorky
pred opakovaním „Pavučiny“......
V noci 16. mája zaútočili drony na chemický závod „Nevinnomyssk Azot“ v Stavropolskom kraji v Rusku.
V zariadení vypukol rozsiahly požiar.
Miestni obyvatelia hlásia, že systém protivzdušnej obrany nefungoval ani raz.....
dedo,
...a č o h e n t i s t a... odpútava pozornosť
Funguje to jednoducho; ak niekto nezvláda diskusiu,
alebo nevie odpovedať na priamu otázku,
tak sa snaží presmerovať pozornosť na niečo iné.
Riešime ....ruskú agresiu.... a on poukazuje na Irak a Husajna....
A čo hentí a čo tamtí ?
ruskí trolli,
kde to viazne, alebo ste už vyčerpali zadanie ?
...takto si ma kopíroval aj z nicku
alCIAda1...
ruský troll,
ty V Z O R vysoko aktívneho plateného ideologického diskutéra
a vieš, že
Ruská federácia dňa 24.februára 2022 začala v Európe
najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu
od konca II.SV, na zvrchované územie Ukrajiny !
To predsa žiaden ruský troll nemôže poprieť ....
ruskí trolli,
z českého pohraničia,
nezabudni , že
Ruská federácia dňa 24.februára 2022 začala v Európe
najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu
od konca II.SV, na zvrchované územie Ukrajiny !
To žiaden ruský troll nemôže poprieť ....
Vlastne môže, ale v tom prípade ide o vysoko aktívneho plateného ideologického diskutéra .......
----------
P.S.
A kde máš nick Sudhoven (odus) ?
Jozo,
nesmieš zabudnúť, že Ondro Palica a pod. musel nedobrovoľne
opustiť USA a tam je ten problém ....
Odporúčame