ruskí trolli,
kde to viazne,
už sa vám minuli "argumenty" ?
ruskí trolli,
kde to viazne,
už sa vám minuli "argumenty" ?
Sudhoven,
to sa fakt nezmôžeš naviac, len na I N F A N T I L N Ý dementný príspevok ?
Ja viem, tvoja mentálna „výbava“ nepustí .......ale aj tak !
vysoko aktívny platený ideologický diskutér scenzurovaný...
a čo ťa bolí ?
ruskí trolli,
a to všetko len preto,
že Ruská federácia dňa 24.februára 2022
začala v Európe najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu od konca II.SV,
na zvrchovanom území Ukrajiny !
A čokoľvek iné budete mektať, tak túto skutočnosť nezmeníte !
Partizánske hnutie „ATEŠ“ oznámilo sabotáž v Moskovskej oblasti,
ktorá údajne narušila činnosť prvkov ruského systému protivzdušnej obrany na okraji Moskvy....
agenti hnutia poškodili niekoľko komunikačných veží
v oblastiach Putilkovo, Kommunarki a Domodedovo.....
Moskva v noci 17. mája napadnutá dronmi ....
Technopark Elma a podniku Angstrem,
čerpacia stanica ropných produktov Sonlechnogorskaya
a
letisko Šeremetievo ......
ruský troll,
Rusi na výhru nad Západom potrebujú
1. tie najmodernejšie zbrane,
2. nové taktické postupy,
3. efektívne systémy velenia
a
4. dobré výcvikové metódy,
povedal ruský minister obrany Andrej Belousov, pri otvorení zbrojného fóra neďaleko Moskvy 12.08.2024
ruský plukovník Konstantin Sivkov
– Priznáva, že Rusko nedokáže ekonomicky ani technologicky vyhrať vojnu
– Podľa neho v dlhej vojne rozhoduje ekonomika: potenciál Západu výrazne prevyšuje ruský
– Upozorňuje na masívne nasadenie ukrajinských dronov (stovky denne), proti ktorým Rusko používa drahšie rakety
– Varuje pred scenárom „zahanbujúceho mieru“, keďže Rusko nie je pripravené na rozhodujúcu ofenzívu
– Kritika zaznieva aj z ďalších ruských zdrojov – blogeri aj politici spochybňujú schopnosť Ruska zvrátiť vývoj
– Problémy: logistika, komunikácia, pomalá technologická adaptácia
-----
ale ty tu mektáš tú svoju ruskú propagandu !
Moše,
ale najlepšie informovaní sú predsa
bývalý kapitán námornej pechoty Spojených štátov amerických
a
veterán vojny v Iraku Matthew Hoh…
Sudhoven,
veďže čítaj po sebe;
to sa fakt nezmôžeš naviac, len na I N F A N T I L N Ý dementný príspevok ?
Ja viem, tvoja mentálna „výbava“ nepustí .......ale aj tak !
-----------------------------
odus (Sudhoven)
soudruzsky.pozdrav, EDUART, gubernator kamcatky, Šimečkovkaderník,
antiSMEtiar, AntiMat, lovectrollov, lovectrollodiotov
Toto Vám nezabudnem,
Krakenoha,
Valdo29, Salvatormundi,
slondoško, sloňďák, PravdaTuNieje, Michalkrauko, PravdaTuNieje, atlasskodcov ...
a mnohé ďalšie...
ten Inštitút svetovej politiky
má Správnu radu
(Správna rada je najvyšší riadiaci, kontrolný alebo strategický orgán v rôznych typoch organizácií)
to v zátvorke je pre tých sprostejších.
Predseda Správnej rady je vedúci predstaviteľ kolektívneho riadiaceho orgánu (správnej rady)...
vidíš, to sa pri hrncoch v kuchyni nenaučíš a veru ani pri zaoblievaných stoloch vo výčape !
to je príslušník stáda ruských trollov;
Mindrak0.1, mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r, xmen, Xxman, taSunka, IvanKochman, Škorpion, bataklan...
Mindrak0.1,
mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r, xmen, Xxman, taSunka, IvanKochman, Škorpion, bataklan...
Pamätaj do budúcnosti na tvoje verejné urážanie prezidentov
(príspevky číslo : 13616052 z 23.03.2025 o 12:02hod. + 14435215 z 20.12.2025 o 23:40hod.),
pamätaj, potom to bude len trapas.
...rád by som sa dozvedel, ako dať červené čísla za príspevok...
ak môžeš a chceš, napíš mi návod na : [email protected]
Ďakujem
J.A.
Tak je !
a +
banan1111,
ešte nemáš večierku ?
------------------------------
ruský troll,
Rusi na výhru nad Západom potrebujú
1. tie najmodernejšie zbrane,
2. nové taktické postupy,
3. efektívne systémy velenia
a
4. dobré výcvikové metódy,
povedal ruský minister obrany Andrej Belousov, pri otvorení zbrojného fóra neďaleko Moskvy 12.08.2024
ruský plukovník Konstantin Sivkov
– Priznáva, že Rusko nedokáže ekonomicky ani technologicky vyhrať vojnu
– Podľa neho v dlhej vojne rozhoduje ekonomika: potenciál Západu výrazne prevyšuje ruský
– Upozorňuje na masívne nasadenie ukrajinských dronov (stovky denne), proti ktorým Rusko používa drahšie rakety
– Varuje pred scenárom „zahanbujúceho mieru“, keďže Rusko nie je pripravené na rozhodujúcu ofenzívu
– Kritika zaznieva aj z ďalších ruských zdrojov – blogeri aj politici spochybňujú schopnosť Ruska zvrátiť vývoj
– Problémy: logistika, komunikácia, pomalá technologická adaptácia
-----
ale ty tu mektáš tú svoju ruskú propagandu !
Mindrak0.1,
mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r, xmen, Xxman, taSunka, IvanKochman, Škorpion, bataklan...
Pamätaj do budúcnosti na tvoje verejné urážanie prezidentov
(príspevky číslo : 13616052 z 23.03.2025 o 12:02hod. + 14435215 z 20.12.2025 o 23:40hod.),
pamätaj, potom to bude len trapas.
Premúdrelý Versal...
1. Nie som Juríček a tobôž nie sprostý ! Zase si sa dal zmanipulovať Mošem !
2. A. ruský troll
a to všetko len preto, že
Ruská federácia dňa 24.februára 2022 začala v Európe
najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu
od konca II.SV, na zvrchované územie Ukrajiny !
To predsa žiaden ruský troll nemôže poprieť ....
3. B. Neviem kto ste ...My všetci...
Ale jedno viem si ruský troll, ktorý je od hlavy až po päty presiaknutý ruskou propagandou !
Howgh !
Sprostý Juríček, keď povieš A, musíš povedať aj B. My všetci, milióny ľudí zo Slovenska, Čiech, Maďarska, Rumunska, Poľska... sme na vlastné oči videli tie tisíce vagónov vlakov a nákladných áut naložené zbraňami a lifrované na Ukrajinu z bezmála päťdesiatich fašistických štátov Európy. Rusi Vám to trpeli osem rokov a zareagovali práve v tom februári 2022. Urobili len to, čo museli. Inak by sa bolo bojovalo na území Ruska. Takto tomu zabránili.
Versal
14877466 , 16.05.2026
17:50
Ondro Palica,
čúúra sa ti dobre ?
Fluidny Macko,
zalez do škarpy !
Odporúčame