Presne tak...;-) ..obyčajný sprostredkovateľ vysielania ...:-)
A,mimochodom,iní sprostredkovatelia majú archív,kde si to spustíš podľa svojej potreby...:-) :-) :-)
Presne tak...;-) ..obyčajný sprostredkovateľ vysielania ...:-)
A,mimochodom,iní sprostredkovatelia majú archív,kde si to spustíš podľa svojej potreby...:-) :-) :-)
Ak by prispôsobili reklamy cyklu mojej potreby(alebo vtedy potrebe tvojho dedka),tak by sa to dalo oceniť.:-) :-) :-)
Ale keď oni,koťuhy,akurát vtedy reklamu nedajú...;-) .Kašlú oni na voľáku prostatu..:-) :-) :-) ..lebo many,many,many....;-)
Si bezcitný....A ešte aj neznalý veci,keď sa takto pýtaš....:-(
Neni dávno mi jeden hovoril,že on,na rozdiel od zamestnancov si svoje pracovné tempo "prispôsobuje"...;-)
Robí sadrokartonove priečky a tak...Ale aké odvody platí,som sa nepýtal...Je to prípad od prípadu....
...aj nákup stihneš,keď nie je ďaleko obchod...:-) :-) :-) :-) :-) ...a keď sa rozbláznia,tak aj všetko dohromady...;-)
Zlaté reklamy,aká by to bola nuda,keby si si dobrý film pozrel naraz ,v kuse...;-)
:-) :-) :-) :-) :-) :-) .....tak,to nevysvetlíš....:-) :-) :-) :-) :-) ...takú lopatu ešte nevymysleli....;-)
Tak...;-) Aplikácii do smartfónov je na to dosť...(keď už nič iné)..:-) :-) :-) :-) :-)
Veru tak...ani vrtule,panely,alebo prietokové turbíny pod hladinou by neodolali takej vlne...;-)
Veru tak...bolo tam pekne a bezpečne...len si nesmel "vyguľovať"oči po cudzej žene...;-)
To ,akože licitujú,akú mal ten pán hodnotu? To nie je tej rodine trapné,že to uverejňujú v médiach?
Ak šofér,čo zabil,aj keď len nechtiac prihodí pár tisíc eur,tak budiž mu odpusteno? ...no pekne...
Napísal si jednú veľkú pravdu....Ani pri 100%pokrytí spotreby výroby el.energ.z obnoviteľných zdrojov sa nemôže žiaden štát "odstrihnúť"od tej "špinavej"energie....Veď čo ak sa na mesiac zatiahne obloha a bude bezvetrie?(čisto teoreticky)...Žiaden štát si nedovolí ,bez toho,aby el.energiu nedovážal,zatvoriť všetky uholné,jadrové,alebo paroplynové elektrárne...
....svet sa odkláňa od jadrovej energetiky...tvrdí autor tohoto článku,aby neskôr sám seba dementoval citáciou Marca Deffrenesa a síce:"Súčasný energetický mix je tvorený 67 percent fosílnymi palivami, 22 percent sú obnoviteľné zdroje a jadro tvorí 11 percent, energetický mix roku 2050 bude tvorený len 17 percentami z hľadiska neobnoviteľných fosílnych palív, 67 percent budú tvoriť obnoviteľné zdroje a 16 percent energia získaná z jadra,”
Takže,ak predpokladáme,že spotreba el.energie bude stúpať(logický dopad toho,že rozvojová časť sveta bude rásť,čo sú nesmierne nároky na el.energiu),nepochopím tie počty autora článku,keď súčasná výroba z jadra je 11% a v 2050,keď sa predpokladá nárast spotreby el.energie,ergo z väčšieho množstva,bude výroba z jadra až 17%...;-)
Aj u nás má vo zvyku jeden ,nejmenovaný,poslanec nahrávat svojich "obchodných"partnerov...;-)
Prečo asi?
A iný poslanec,keď bol ministrom?Ten dal "odpočúvať"celý ansábel....:-) :-) :-) A tiež ešte nevysvetlil prečo...;-)
Veď on chce,aby ho zobrali aj jemu..? ;-) Veď po eštebákoch môžu prísť na rad aj spolupracovníci..
Bez vetra sa ani lístok nepohne...;-) (ktovie,ako sa tí ludia na tie zoznamy dostali...)
Sú štáty v ktorých žijú miliony ludí,kde by deti zrazeného otca vóbec nezaujímalo prečo a ako sa to stalo,ale iba KTO im tú stratu spôsobil.A verte tomu,že dotyčný by sa už na verejnosti neodvážil ukázať....Vendeta...
Ešteže sa to stalo na Slovensku......
A,ako čítam reakcie gprex,či aké písmemá to sú,tak aj on...:-) :-) :-) :-)
Ale len pár minút a nie pol dňa...:-) :-) :-) :-) :-)
Odporúčame