Veru,pár rôčkov to tu valcovalo v preferenciách....;-)
Ale nič netrvá večne :-) :-) :-) :-) ..Ani ríša Rímska....;-)
Veru,pár rôčkov to tu valcovalo v preferenciách....;-)
Ale nič netrvá večne :-) :-) :-) :-) ..Ani ríša Rímska....;-)
Rozpočet na r.2017 ráta so schodkom cca.2,3 miliad.€,a v r.2011,keď bol p.Jurzyca členom vlády to bolo cca.4,3 miliard.€ po dodatočnej úprave.
http://www.rozpocet.sk/app/homepage/ro zpocet…
(zdroj)...
Nebolo by to také smutné,keby to nebolo pravdivé....:-(
Dobrá fotka (pod tým linkom)..:-) :-) :-) :-)
Ja si myslím,keďže to bude atrakcia,že ostane priamo tam...(niečo,ako "ruské kolo"v Londýne)...len napustia vodu z tej rieky...;-)
Je smutné,že je tu dovolené písať takým ľuďom,čo urážaním a osočovaním ničia úroveň debaty. ...
Nuž ,keď nemajú argument(a je jedno či správny,ale rozumný a k téme),aspoň urazia....:-(
Prečo si nepočkáte na výsledky? Vadíte sa ako besní psi...:-) :-) :-) :-)
Poniektorí aj urážajú a prečo? Čo ak to bude inak,ako sa teraz tvrdí ? Nebude vás to škrieť?
Veď na urážky,oheň a síru bude času dosť.. ;-)
Dobrú noc....:-) :-) :-)
Bjutysonar,ďakujem za odpoveď.....len nechápem,prečo tí súkromníci stále,a už dlhé roky ,požadujú také subvencie od štátov,čiže z rozpočtu,do ktorého prispievajú všetci občania toho štátu,aj bezzemkovia,ako sa nazývajú tí,ktorí pôdu nevlastnia.Takže to urobili opačne?Pôdu nechali pár "gazdom"a doplácajú na nich všetci ostatní? Takže to je taký "komunizmus"pre gazdov a ostatní sa môžu právom cítiť ukrivdení...
Nechcem vám vstupovať do debaty...ale ako to tam robili?Myslím v tých krajinách po vojne...?
http://echo24.cz/a/wxkbe/majdan-zorganizoval…
No,pupuššško, podľa tohoto rozhovoru majú USA veľa s Ukrajinou....;-) ..To len,lebo si sa pýtal....;-)
Dobrý blog bol napísaný aj tu ,na Pravde...;-)
http://www.literarky.cz/tema/87-tema-na-tent…
To by tiež mohli brať do úvahy....;-)
Treba uznať,že materialna pomoc USA Sovietom v 2.sv vojne bola veľká a potrebná...Ale váhanie "spojencov"s otvorením "druhého"frontu vzbudzuje podozrenie,že chceli nechať sovietov čo najviac sa vyšťaviť...Ale keď už bolo jasné,že ženú Nemecké vojská veľmi rýchlo a hrozilo,že vojnu dokážu vyhrať aj bez ich pomoci po zemi a nemohli by sa deliť o víťazstvo a repatriácie,vylodili sa...Hrozilo totiž,že vplyv sovietov by bol v celej Európe...A to sa nesmelo stať....;-)
Ale,samozrejme,vylodenie a následné oslobodenie západu bola veľká pomoc...veď o to menej zahynulo sovietskych vojakov o čo viac spojencov....;-)
Bol to taký boj o vplyv v povojnovej Eurôpe....;-) A potom sa to akosi pokafralo a zo spojencov sa stali rivali...
Takže,pupuško,my národ Slovenský,sme blahoželali ,spolu s národmi sveta tomu legálne zvolenému prezidentovi Ukrajiny k zvoleniu cestou nášho legálne zvoleného prezidenta a ich prezidentov,tiež zvolených v demokratických voľbách....aj to sa nedávno stalo....;-)
:-) :-) :-)
Podľa konečných výsledkov druhého kola prezidentských volieb, ktoré vo štvrtok 11. februára zverejnila ukrajinská ústredná volebná komisia, získal Janukovyč 48,95 .
Blahoprajný telegram k zvoleniu za prezidenta Ukrajiny dnes poslal prezident SR Ivan Gašparovič Viktorovi Fjodorovyčovi Janukovyčovi. V mene svojom i v mene občanov Slovenskej republiky zaželal novozvolenému prezidentovi veľa zdravia.
Janukovyčovi už zablahoželali k zvoleniu prezident Gruzínska Michail Saakašvili, americký prezident Barack Obama, nový europrezident Herman Van Rompuy a okrem ďalších aj nemecký prezident Horst Köhler či prezident Francúzska Nicolas Sarkozy.
"Pri internetových trolloch existuje jediné riešenie – nekŕmiť ich. Nereagovať, nepolemizovať, ale ignorovať. Pretože každá reakcia je len ďalšia klobáska do trollovho žalúdka. "
To predvčerom napísal v jednom denníku Beblavý.Aj keď ho nemusím,v tomto mu dávam zapravdu a neviem,či tým nemyslel aj tohoto...:-) :-) :-) :-) :-)
...lietadloprázdno....;-) Asi vedia,že Ukrajinci idú skúšať rakety,tak všetky lety odklonili...:-) :-) :-)
Union chce striktne sledovať, či nemocnice budú dodržiavať podmienky zmlúv a každé porušenie je zdravotná poisťovňa pripravená hlásiť ÚDZS.
A tak to má byť....ale prečo som si vybral túto časť článku? Včera som si pustil nachvílku stream z rokovania NRSR a rokovali o Dankovom zákone ktorý vrátil prezident.A akurát tam mal vystúpenie Trnavský poslanec,ktorý apeloval na koaličných poslancov,že majú poslednú šancu zákon nepodporiť,inak si nájde na každého jedného z nich niečo,čo ich bude mrzieť a bude pozorne sledovať,ako budú tieto zákony dodržiavať....
Nuž,taká malá podobnosť. A vedie to iba k prehĺbeniu vzájomnej nedôvery,lebo keby tam dôvera bola,nikdy by to ani poisťovňa a ani poslanec vyhlásiť nemuseli...
...tie počty som čerpal z tv reportáže,tak to ,prosím ,berte len ako príklad....;-)
Ono je to možno tým,že Union poisťovňa má v jednotlivých častiach Slovenska od 1%do10%z celkového počtu poistencov..Spolu cca.480000.
A ak by mal počet zamestnancov a tým logicky aj veľkosť budovy kopírovať tento stav,je úplne logické,že v tej oblasti,kde má 2%zastúpenie a všeobecná 70%zastúpenie z celkového počtu poistencov,môže byť počet zamestnancov a veľkosť budovy v pomere 1:35(čisto matematicky)....možno preto je to tak,do oči bijúce...
Tak nech sa ti darí aj naďalej..;-) ...robíš bohumilú činnosť,ja na to mám nervy málokedy...:-) :-) :-)
Odporúčame