Ako si toto môžu "akýsi regionálni členovia"dovoliť povedať???Veď ich p.predseda Figeľ povedal jasne:"Kto nejde s nami,ide proti nám(v rámci strany)"Reagoval tak včera v diskusii na STV...:o)
Ako si toto môžu "akýsi regionálni členovia"dovoliť povedať???Veď ich p.predseda Figeľ povedal jasne:"Kto nejde s nami,ide proti nám(v rámci strany)"Reagoval tak včera v diskusii na STV...:o)
Ten ich p.predseda dokonca v diskusnej relácii včera na STV povedal"Kto nejde s nami,ide proti nám"""To tu už tuším bolo :o)
ťuťulko..Prd vieš,prd máš...Ba nie ..Komplex máš....Že si vtedy nebol..:o)...Neboj,keď ťa trafí,mies v ústavoch je dosť....
Môžeš to zmeniť.My sme ti dali demokraciu,tak sa snaž..A môžeš zauškovať koľko chceš,trebárs rodičov a potom napíš,ako to dopadlo :-)
Tu sme na debate,ak si si nevšimol....Tu sa reaguje...Hold..Debata je o tom...Apropó...Povedať o dôchodcoch,že sú dementi svedčí o tom,že vieš o živote prd...Tí ludia vyrastali v dobe,keď podanie ruky malo väčšiu váhu,ako písané slovo...Nekradlo a neklamalo sa ,ako teraz...Ale to Ty,podľa príspevkov ťažko pochopíš.Skús sa opýtať rodičov,alebo povedz babke,to,čo si o dôchodcoch napísal...:o))) By Ti vylepila poza uši :o))
To už fakt sa tam musí nudiť,keď toto povie...To musí bolieť...Deti majú mať detstvo a nie sa už v 16-stich starať o tie ich blbosti čo stvárajú v parlamente...
A to ťa ani neťuklo,že tie decká nemajú na to,aby tam išli pozrieť, peniaze???Synku???To si ani toto nepocho???A synku je výraz,ktorí sa používa už dlho na oslovenie mladšieho muža..A nemusí byť jeho syn...:o)
Ach jaj...Celý slávný západ sa bojí 20-tich motorkárov...No,Boh nás chráň,keď už pri tomto počte majú bobky...:o)
Správne...Ako by sa vám páčilo,keby vám niekto kecal,kde ,kade,kedy a ako máte jazdiť???A ak máte na to pepiere(teda vízum)..Sú vôbec Poliaci ešte samostatní,alebo sú iba"riťopichovia"USA?---Taký hrdý národ to bol....
Budú cucať...:o)...Teraz sa to dá....Ani nevieš,kde sa Gigawat v tej "prepojenej"sieti stratí...:o)
A kam to upratať???Tolko "komposterov"neexistuje...Veď oni sú tu od pradávna....Ešte ani SR nebola a oni tu už boli....Ako mandolinky z USA....:o)...Akože,nič proti nim...Len...Už By nemuseli...:o)
Prepáčte,ale "hovno"vrie,,,,...Keby vrelo nepíšeme tu,ale "ulicujeme"...Ako inde....Lenže,nám je bližšia "krčmová" politika..(kecať,kecať..a pre istotu ešte raz kecať..."Ale skutek utekl"..:o)
Asi si počkali...:o)...A možno sa dozvieme aj viac...Možno majú toho plné zuby...Tých klamstiev...Alebo poloprávd,alebo nemožnosti zverejnenia skutočnosti,alebo....len tak....:o)
ozaj....Toto sa tu fakt nemalo uverejniť....To tu neletí...To je predsa také.zmätočné....To nieeeeeeeeeeeeeeeeee....Ako toto Slovač pochopí,keď je iné pravda???(teda,tvrdená pravda)
lož..Tých pár drobákov(v rámci rozpočtu(a už započítaneho-dlhodobo)ich nemôže ovplivniť...Takže asi fakt majú amíci niečo za ušami...:o)))
Ešte raz a prosím jednoducho....Kolko pýtal Váhostav(na základe čoho mu to schválili(trebárs Figel...Aj iní samozrejme)Prečo to bolo pod jeho možnosti(splácania)...Kto to schválil...Kto platil...Kontroloval....Takže...Ešte raz....Kto.kde,komu,kedy......A,prosím Vás,netrepte tu politikum,ale fakty..Lebo ja fakt neviem,kto,koho, kedy ako a v akom množstve okiepil...Takže fakt to Figel tak posral??Alebo Fico????Alebo inak...Fakt to vedia naše firmy postaviť Rakušanom lacnejšie,ako doma???
Odporúčame