Pre mitrax...Prepác,že sa tam časť textu opakuje..Ale podstata je tam..Mal som hovor a tablet tonnezvládol zobraziť...Celý text..;-)
Pre mitrax...Prepác,že sa tam časť textu opakuje..Ale podstata je tam..Mal som hovor a tablet tonnezvládol zobraziť...Celý text..;-)
Nie.Ja to vidím takto....že ...každý normálny človek dodržiava zákon..a vôbec nie je problem dodržiavať rýchlostne limity.... A ak na to nemáš,aby si platil pokuty netreba veľa..Dodržat rýchlosť..:-D A čo sa týka toho "nevidíš si ďalej od nosa".. Za socíku sme ako deti pravidelne chodili na ihriská,kde sme dostávali cyklisticky preukaz...(ja v 1972)
Takže nerýp do mňa,lebo ak by sa(nedajbože )stalo niekomu z tvojich blizkych nešťastie kôli tomu,že akýsi debil tam dupol na plyn,inak by si písal.....A aj väčšie pokuty by si chcel.!!!Tomu ver!
ávali po absolvovaní pár hodín dopravnej výchovy cyklistický preukaz...A boli sme naň hrdí v 1972..;-) lenže potom akísi politik povedal,že treba zrušiť všetko,čo ako tak fungovalo a ihrisko predal na pozemok na krčmu....Vďaka bohu ,po rokoch kúpila primátorka iný pozemok a tom dala urobiť to(aj keď o polovičku menšie)...tak neríp a rir
Škoda...tak pritvrdiť ešte!!!!Každý kto má problém môže prekročiť rýchlosť...Takže treba dať 5000eur pkutu...a aj viac,aby Tí debili nezabíjali nevynných..
Prepánajána...Veď ona je iba obvinená..Čo to tu riešite,akoby bola odsùdená????na gtc...:-\
O akej mafii to tu stále píšete???To akože fakt???Kurnik..Dajte mi link na niečo o tom...Znie to zaujimavo...
Prečo???Je to problém...Treba to riešiť....A stále sa nájde debil.kto poruší aj to Tvoje "doživotie",,,,takže to je nekonečný príbeh ...Pokial budú po cestách jazdiť debili tak sa bude musieť meniť zákon...l.Jedine trest smrti ich by možno umravnil...(ale,ani tomu neverím)...Bo debil je debil...tzn ,,,nepochopí to.
A teraz mi ,prosím ťa napíš,ako motivovať debila,ktorý ťa v dedine predbieha min.100kov????To akože,ak pôjde podla zákona,treba mu dať 5 eur na účet???
Veď to....Citujem Ťa :"a pravica rozdrobena na 10 stran, ziadna bezuhonna osobnost, katatsrofa"...A tie presuny kadetade pravicových poslancov.....Nechutné...Tí ludia sa asi fakt boja toho,že by museli makať....a nie v poslaneckej lavici čakať na love.....
A čo tak navrhnúť predčasné volby prezidenta????Dalo by sa to???čisto teoreticky...:)
Tu ide ale o to,či to niekto chce,alebo nechce pochopiť....A bojím sa,že to bude pre mnohých nepochopiteľné,až pokým sa ich to osobne nedotkne...Ale potom už bude iba"Pánboh pomáhaj."....Škoda životov a prachov,čo pôjdu na riešenie....
Nič v zlom...Neviem,kto to urobil,neviem prečo,netuším pre koho a za akú vieru či vec....Iba jedno viem....Prišlo ich do Európy kopec....Veď,keď niekto neposiela "BEZPASISTU"domov,čo môže čakať????Prišli úplne anonimní ludia....A je ich v Europe toľko,ako ešte nikdy(okrem obsadenia Turcami,Tatármi,Rimanmi.....)Lenže to všetko bolo násilné,po vojnách,kedy sa kmene a štáty,, hrdé a slobodné,,mohli brániť(Aj keď mnohokrát bezúspešne)...A teraz????Prepáčte za výraz(som humanista od srdca)Ale čo sa deje,je blbosť politikov(a aj Vás,p.Kiska)....To je NENORMÁLNE.....Akú jednotu chcete,keď nič nie je jednotné???Otrokmi sme boli,sme a asi aj budeme musieť byť...Slovo otrok som napísal v tom zmysle,že nemáme nárok určiť si a správať sa podľa toho,čo nám je prirodzené a sväté....Lebo niekto nám furt musí niečo prikazovať....DOPORAZENIA....Načo sme potom Rusov vyháňali????....Moje nervy
Odesa má v podstate k veci pravdu....Takže by som poprosil"soustruhy"ten smiech,aby vysvetlil...Netvrdím,že všetko,čo napísal Odessa je pravda,ale podstata je možná...A porovnanie s Rímskou ríšou presné...Tiež jej dali na prdel kolonie atď....
Počas 11 mesiacov trvajúceho pátrania však nenašla žiaden písomný dôkaz podporujúci najzávažnejší zo záverov 323-stranovej správy, ktorú v pondelok zverejnili.
Môžem to citovať ako zaručenú informáciu,?????
Ja tiež v jeho výrokoch nič nepravdivého nečítam....A len tak mimochodom,kto je to ,tento pánko z OSN"Zajd Raad Husajn"že si toto dovolí???? :o) OSN zaspala,preto teraz podpichujú,aby im nikto nič navyčítal....Úbohé gesto niekoho,koho nikto v Čechách nepozná.....:o)
Som sa z chuti zasmial :o)))...Podľa jeho príspevkov vtedy ,možno,poletoval medzi guľkami....(a nemyslím zbrane)....:o)))
Môžem trošku oponovať???To,čo správa uviedla,akoby opisovala spravodajstvo hociktorej TV v dobe,keď liatadlo spadlo...Nič nové a hlavne určené na 100 percent,som sa nedozvedel.Veď,ako môžu Rusy povedať,že to nie je tá raketa,ako si oni myslia???Lebo to asi tá raketa nebola...Alebo sa mýlim???(ale,ešte raz...tá správa mi fakt pripomýna presne to,čo vtedy celý západný žurnál písal...:o)...)
"kedysi černosi nemali také isté práva ako belosi, dnes ich majú, že by demokracia?"...Pardón...Myslíš v USA v tzv .Južanských štátoch???Bol si tam???...Indiáni v rezerváciach majú viac práv ( v praxi,nie na papiery,ako černosi)...To je demokratické????Nemoralizujme...Hádžme fakty...
Ja som písal toto,že ":Lebo mne to už tak pripadá,že 50 perc.Slovače je Homo.,alebo Lesb....(podľa príspevkov)!!!!!(TO zdôrazňujem)...Ale Kresťania sú skoro všetci..(To zdôrazňujem tiež)..Tak mám z toho chaos... :o)))::::Nič viac a nič menej...Myslíš,že je to fakt???Lebo kresťansky vychovaný a sobášený človek uznáva homosexualitu,alebo radšej nič nenapíšu???
Odporúčame