Zapnem telku a tam p.Matovič vraví,že jediná záchrana pre Slovensko sú predčasné volby.Reku,idem si prečítať noviny a čuduj sa svete,dopravcovia si to myslia tiež..A naraz,v jeden deň....Čo vám šibe?Normálne sa budem báť ísť na wc,aby som náhodou nepočul cez jadro zúfalého suseda kričať to isté :-D .Ale teraz k téme.Opýtal by som sa pánov z UNAS,prečo nešli štrajkovať vtedy,keď mali podľa nemeckého práva svojim zamestnancom v momente,keď boli na území Nemecka platiť ich minimálku???To hneď utekali kadetade prosíkať,aby im povolili výnimku.......A keď
Človek vidí,ako nivočia cesty,obydlia a čo stvárajú na cestách,ešte by som im nejaku tu korunku ubral,aby bolo na opravu a nákup značiek,ktoré sa musia osádzať kôli tomu,že nútia svojich zamestnacov jazdiť aj pomedzi domy v dedinkách,len aby nemuseli mýto platiť.To,že všetko naokolo znivočia do takej miery,že obce musia všetko sanovaťzo svojho ich už nezaujíma!!!!Veď ušetrili!!!!!


