Ak sa "nepriznajú aj celý život" tak je jedno či bude premlčacia doba 1, 5, alebo aj 100 rokov.
Ak sa "nepriznajú aj celý život" tak je jedno či bude premlčacia doba 1, 5, alebo aj 100 rokov.
Čo tam robili tí šašovia s plagátikmi pred kecpultom?
Ja sa nerád rozprávam, ale rád si nejaký rozumný rozhovor prečítam.
Čo je zlé na rozhovore?
Keby tak agresívne netlačili na presadenie tých autíčok na baterky tak by mi to bolo ukradnuté. Takto ma nútia do niečoho čomu neverím a tak sa tomu bránim.
Čo má trestné oznámenie spoločné zo zdravotnou dokumentáciou?
A na čom by mali jazdiť? Na autíčkach na baterky, alebo tých super downsize motoroch? Ak si to neuvedomuješ, tak jazdia aj po poľných a lesných cestách a vozidlo nepotrebujú len na to aby sa doviezli do najbližšej kaviarne na kávičku alebo do obchodného centra.
koľko? 28 alebo 30?
Tak degresívci. Vykričali ste sa, podupkali, teraz vycikať a spať.
"...a mala by spolupracovať aj so svojimi kritikmi, i keď ich názory sú diametrálne odlišné."
A chcú vôbec kritici spolupracovať s ministerkou?
Čo ti mám hovoriť? Jednoducho hnus.
závidíš že teba nevyvenčia?
"Keď Ukrajina oslobodí Ruskom okupované územia, čaká ju ďalšia ťažká úloha: ..."
Ešte medveďa nezabili a už jeho kožuch predávajú.
No, Rusi určite ťažia ten plyn priamo z pekla. Ten americký to sú čisté molekuly slobody, v podstate pre degresívnych idiotov je to niečo ako dúšok čistého horského vzduchu.
Zrazu im chýba vystúpenie generálneho prokurátora k zmenám k trestnej novele. Keď chcel GP predniesť pripomienky k vazalskej zmluve s USA to im nestál za vypočutie.
"Európska komisia (EK) samotná pripustila, že ešte nikdy v histórii takýmto spôsobom lieky nekupovala."
Vera tak, cez SMS sa nenakupuje ani v čínskom AliExpresse, to je možné len u Uršulínych priateľov spoza veľkej mláky.
a potom je udernik, ktorý má názory udreté
to nebolo len na dragoneta, ale na všetkých degresívcov
Odporúčame