a potom je udernik, ktorý má názory udreté
a potom je udernik, ktorý má názory udreté
to nebolo len na dragoneta, ale na všetkých degresívcov
keby ste sa v škole lepšie učili, nemuseli by ste byť teraz na smiech
Majú iba 20 prstov, tak nemôžu narátať do 30.
Tak čo 30 alebo 28?
Len aby sa vás zišlo aspoň 30. Alebo bude stačiť 28 ?
Keby vedeli narátať aspoň do 30, tak by vedeli aký sú neschopní. Asi sa im v škole nechcelo memorovať.
A toto čudo čo nevie ani narátať do 30 tu chce vládnuť?
je úplne jedno či nejakú fasabúková petícia obsahuje 188.494 podpisov alebo 188.494.000 podpisov.
Dementi nevedia počítať.
A dokedy by Kolík chcela viesť "riadnu debatu a diskusiu"? Do budúcich parlamentných volieb?
Dozvuky hlasovania o pomoci Ukrajine z konca minulého týždňa. Schôdza nebude.
Ak na to príde, budú mačky (a kocúre takisto aby som neurazil) nedostatkový tovar. Len je otázka či tam pôjdu dobrovoľne alebo ich budú odvodové komisie odchytávať na ulici ako teraz odchytávajú mužov v brannom veku.
Ak by sa toto stalo ruskej lodi tak by si tu už onanoval nad tým aké je ruské loďstvo slabé a neschopné.
Asi je to nákazlivé. Že by slepačia nákaza?
náraz do mäkkého nemôže skončiť na ortopédií
Argumenty sa dajú určite vtesnať max. do pár desiatok minút ale nie čítať hodiny bezobsažné traktáty.
Nás teší že ty si zbabelo neušiel ako tie tisíce a tisíce čo to sľubovali pred voľbami, ale si ostal a krvopotne makáš na tom aby sa na Slovensku žilo lepšie a lepšie. Každým tvojím úderom do klávesnice sme o kúsok šťastnejší a krásne dúhové zajtrajšky sú bližšie.
Aj tebe sa jeden ušiel?
Príslušník na oddelení zbraní a streliva musel mať slabšiu chvíľku.
Odporúčame