Iris však treba pripomenúť, že parlament je od slova „parler“, teda rozprávať, a nie od slov tárať, trepať, drístať, kecať,...
Iris však treba pripomenúť, že parlament je od slova „parler“, teda rozprávať, a nie od slov tárať, trepať, drístať, kecať,...
prvý idiot sa prihlásil, gratulujem
Je zaujímavé ako tu degresívni idioti rozoberajú Pelého možnú orientáciu. Teraz neviem či im to vadí alebo mu fandia. Ak by to aj bola pravda nič to nemení na veci že on sám nás s týmto neobťažuje na rozdiel napríklad od dvoch pajácov z TA3 alebo bývalého poručíka polície.
Platí priama úmera: čím viac pošleš, tým viac sa dá odkloniť do správneho vrecka
že by nebezpečné vyhrážanie?
Nechcel by si mať aj jednu doma pod posteľou aby si sa cítil bezpečne?
hádaj kto má väčšiu zásobu vojakov k použitiu?
Tí najlepší sú už na cintorínoch alebo invalidi.
Tebe aj viacerým mentálnym sputnikom by zasa pomohlo, ak by ste konečne pochopili že nie všetci občania považujú byrokratického molocha EU za to najlepšie v Európe. Ak si o tom ešte nepočul tak máme že vraj demokraciu, tak nemusíme všetci písať len modrým perom a chváliť EU.
skôr cena spaľovákov sa bude blížiť k tým autám na baterky
"A terazky mi povedztě, Kefalín, čo vy si predstavujetě pod takým slovom absurdný?"
V tvojom prípade navrhujem aby si sa vrátil do základnej školy a pekne poprosil pani učiteľku aby ťa naučila čítať s porozumením.
"Zaznela odpoveď, že nikoho nepodporí, ani Korčoka."
poskytla mu šancu, odoprela mu bozk politickej smrti
"...by mohol byť časom Putin ochotný upustiť od ruskej požiadavky na neutrálny status Ukrajiny a od odmietavého postoja Ruska voči členstvu Ukrajiny v NATO.
Bolo by to však za cenu uznania ruskej nadvlády nad ukrajinskými územiami, nad ktorými sa Rusku v posledných rokoch podarilo získať kontrolu."
Nezmysel.
Rusko nepotrebuje územie Ukrajiny (má dosť svojho), ale potrebuje nárazníkovu zónu medzi Ruskom a NATO. Akokoľvek oklieštená Ukrajina v NATO tento problém nerieši.
Skoro by sme LAJNO mohli označiť za liaheň predsedov.
Prepáč herzog, si natvrdlý alebo čo? EHS tu bolo a fungovalo. Načo chceš opäť vymýšľať koleso? Vrátiť sa k princípom na ktorých EHS fungovalo. Ktorým slovám v mojej vete nerozumieš?
Prepáč, je zbytočné aby vláda robila nejaké kroky v prospech opozície.
1. opozícia (opoziční voliči) to neocenia
2. budú to považovať za slabosť koalície a zároveň signál ešte viac pritlačiť. už teraz považujú oddialenie zrušenia ÚŠP ako svoje malé víťazstvo.
Je úplne jedno koľko ľudí podporí nejakú fasabúkovú anketu. Kľudne ich môže byť aj 5,5 milióna. Nič to neznamená. Podstatné sú výsledky parlamentných volieb a dohoda koalície o obsadení postov.
Odporúčame