vrátiť sa k tomu čo bolo pôvodné EHS
"Prezidentka Čaputová však obmedzenie kritizovala. "
Ak si dobre spomínam pri tzv. "obrannej zmluve s USA" bola rozprava v parlamente tiež obmedzená. Vtedy nekritizovala, ale ponáhľala sa zmluvu podpísať do parlamentu div si nohy nedolámala.
"Ked sa nevzdelanym a preto nemajetnym proletarskym, ruralnym a geriatrickym "elitam" v EU nepaci, tak nech laskavo vypadnu. Mozu ist kludne do severozapadnej Azie vstupit do tzv. euroazijskeho sojuzu (EEU). Tam teba a tebe podobnych prijmu s otvorenou narucou. Mozno budu 5rat na zahrade a umyvat sa v potoku (ako 20% obyvatleov najvacsej clenskej krajiny EEU) ale budu sa citit ako obyvatelia "suverenneho narodneho statu"."
môžeš mi prezradiť ty "dvojnásobný vzdelanec" čo je v tomto tvojom výgrcku vecný argument?
Vy za úspech budete považovať aj to že sa vám niekoľkokrát podarilo stretnúť na námestí.
Dorota neláka
Vidíš, raz ustúpil a ty si myslíš že bude ustupovať večne. Ja predpokladám že sa poučil a neustúpi ani o krok.
Máš pravdu, je úplne nepodstatné koľko zúfalcov sa tam zišlo. Výsledky volieb utvárajú povolebnú matematiku, nie krik ulice.
V ich očiach je trestný čin už to keď nerozmýšľaš ako oni
Nie, obdivujem ťa ako s nasadením všetkých síl brániš svojich politikov. Nič nehľadáš, máš to nalinajkované a ideš po vytýčených koľajniciach ako ten parný rušeň. Kopa hluku, oblaky pary z nenávisti a len podkladáš pod kotol. Fico možno nemá Lipšica v láske a naopak, ale to je ich problém. Ja nie som zaviazaný ani jednému. Len Fica som vyhodnotil ako menšie zlo v porovnaní s tou degresívnou bandou.
už nám tu chýbajú iba prejavy rozhorčenia a dištancovania sa kolektívov a jednotlivcov od činov iných kolektívov a jednotlivcov ako v 50-tich rokoch. Prípadne volanie po prísnom treste pre imperialistických amerických (ach čo to trepem komunistických ruských) agentov.
To že ty máš nejaké dojmy ešte nič neznamená. Iní ľudia majú zase iné dojmy.
MrFígeľ je Lapaj. Ten má pary aj na rozdávanie. Ako parný rušeň.
Čítam, že pravopis sa ti nezlepšil. A ďakujem za návrh, nemôžem ti vyhovieť. Toľko radosti takému dementovi nemôžem dopriať. Obes sa sám.
Ani my nezabúdame na dobu od r. 2020.
Bola tu kríza zdravého rozumu. A to je tá najhoršia kríza.
Podľa tvojho pravopisu predpokladám že si nedokončil ani špeciálnu základnú školu.
Pohľad každého človeka je subjektívny. Ale faktom je odborník Ódor sa zrazu objavil na čele kandidátky PS do europarlamentu.
Sieť čerpacích staníc si budovali jednotlivé distribučné firmy vo vlastnej réžii. Elektrodebilita ide v prevažnej miere v réžíí štátu.
Ale aj mladí dostanú časom rozum. Nezabúdaj
Odporúčame