a hlavne frantavánizmus
Toto som si dnes prečítal na jednom blogu:
"Sloboda slova končí tam, kde začína progresívna ideológia."
dodávam: akákoľvek ideológia
on je "only keyboard warrior"
Sloboda slova končí tam, kde začína progresívna ideológia.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++
Verejnoprávnosť a nezávislosť RTVS je čistá chiméra. Každá vládna koalícia ktorá je (bola a bude) pri moci sa bude usilovať aby si podriadila vysielanie svojim potrebám.
aspoň že sú všetci debilkrati pekne pokope v jednej partaji
degresívni idioti nevedia pochopič že svet sa neriadi podľa fasabúku
Títo degresívci majú bublinu v hlave. Štát sa podľa nich riadi petíciou na fasabúku.
Opozícia má plné právo ísť si podupkať a pokričať na námestia. Koalícia má plné právo tieto protesty ukričanej menšiny ignorovať.
Je úplne jedno či sa na nejakej fasabúkovej petície zozbiera 5, 50, alebo 500 tisíc podpisov
Predpokladám, že z opustenej budovy sa "zahojili" nielen zberači kovov ale aj niektorí občania mesta.
Bombardovanie Donecka a Luhanska armádou Ukrajiny a upálenie ľudí v Odese to boli vlastne akty priateľstva a porozumenia medzi národmi. V podstate podaná ruka priateľa.
Na sprostú otázku, sprostá odpoveď.
Keby už na to prišlo tak by som navrhoval hlavnú dedinu.
"Ako by ste komentovali praktiky kyjevskej administrativy na Vas ako obcanovi Ukrajiny?"
Ako ochranu európskych hodnôt?
Majerský je produkt dúhového KáDéHá. Nemastný, neslaný, neschopný viesť stranu k úspechu.
Buď majú automobilky na tých autách na baterky také vysoké zisky, o čom silno pochybujem, alebo sa "zahoja" na vozidlách so spaľovacím motorom.
Mali ich odvliecť hneď o 10:01 a vopchať niekde do snehu nech vychladnú.
Dokonca niekoľkokrát. A čo má byť?
Takže Korčok vyskúšal niekoľkých "zamestnávateľov" a usúdil že so svojou kvalifikáciou (oddaný služobníček) môže vykonávať aj funkciu prezidenta.
Je úplne jedno či tých účastníkov bol 26, 36, 56 alebo 6 tisíc.
Odporúčame