Pokoj tu nebude, kým bude janizol bohapusto drístať.
Dnes o 18:00 sa pred úradom vlády stretnú neúspešní dezoláti z posledných volieb.
Pokoj tu nebude, kým bude janizol bohapusto drístať.
Dnes o 18:00 sa pred úradom vlády stretnú neúspešní dezoláti z posledných volieb.
Petrík, máš jednoduché uvažovanie ako škôlkar.
Máme dom dve autá. Jedno r.v.2019 a to druhé r.v.97. Keď si môžem vybrať na ktorom pôjdem je jasná voľba to staršie. Nie je to len o ceste z bodu A do bodu B. Pre mňa je to aj o pocite z jazdy.
A kto teda príde po Ficovi?
A nahradí ho Magorovič čo vie všetko?
LAJNIACI ktorí sa podvodom pretlačili do parlamentu idú odvolávať vládu. Vrchol demokracie v ich podaní. Ale čo už len čakať od takýchto mentálnych atlétov?
No a čo?
Ja jazdím na aute ktoré tiež nemá ABS a vrcholom elektroniky je elektrické sťahovanie okien. A viete čo je prekvapujúce? Aj na takomto aute sa dá jazdiť pomerne bezpečne. Nepotrebujem k tomu tých elektronických škriatkov, ktorí vodičovi otravujú život vodiča svojimi tiež službami.
Frantík, ty si veľký hrdina. Choď si dať včeličku aj za mňa. Ja sa bojím jej následkov.
Tvrdil si: "Zatiaľ sú všetci zdraví."
Takže sa oprávnene pýtam: Chodia sa k tebe všetci hlásiť?
Odkiaľ čerpáš tú istotu? Chodia sa k tebe všetci hlásiť?
Až karma dobehne tých čo vykrikovali že "vakcína je sloboda" potom v karmu uverím.
Chrípka bola vždy chrípkou. Len v posledných troch rokoch sa premenovala na kovid.
Vidí Prauda niekde súvis medzi vystupovaním proti noseniu rúšok a tým že niekto teraz má následky po kovide?
Ak mu boli konkurentmi Edo a Igiot, tak to víťazstvo je plne zaslúžené.
vytopenie potkanov?
Debilkrati vypisujú listy - len aby sa na nás nezabudlo.
škoda že nebol v tej "najlepšej" vláde. To by teraz neskončil s cca 18% ale potácal sa niekde okolo 5%.
Ja síce nie som voličom ani jednej z vládnych strán, ale zatiaľ to robia dobre.
Slniečka teraz nemôžu mašírovať po námestiach. Mrzne. A to nie je počasie pre ich producírovanie.
degresívci pištia, je to dobré
"...radikálny islamista s psychickými ťažkosťami."
v poslednej dobe trpí každý islamista psychickými ťažkosťami. Buď sú tak psychicky labilní od narodenia alebo to v sebe cieľavedome budujú.
Odporúčame