Z výsledkov volieb sme sa dozvedeli že voliči nemajú záujem o tzv. "demokratúru" ktorú sa tu zavádzala v minulom volebnom období. Náčelník Pionierskej Skupiny Šimečko nepresvedčil dostatočné množstvo voličov že on je ten pravý. Igiot Magorovič sa len podvodom na osadníkoch dostal do parlamentu. No a výkvet všetkých tzv. "demokratických" strán - strana Debilkrati dostali úžasných 2,93%.

