Náčelníkom Šimečko a Zhulino je dobre v opozícií s takými velikánmi ducha ako Igiot Magorovič, Vasilisa Premúdra, Kolík, Pročko,...
Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá.
Náčelníkom Šimečko a Zhulino je dobre v opozícií s takými velikánmi ducha ako Igiot Magorovič, Vasilisa Premúdra, Kolík, Pročko,...
Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá.
nie, trafila vás vlastná namyslenosť a hlúposť
myslím, že presne do hlavy ste boli zasiahnutí vy keď ste sa prebrali z opice po exipooloch do povolebnej reality.
problémom tej tzv. "demokratickej" opozície že nemá žiadnu masívnu voličskú základňu
Vlhké sny ABM prepísané do článku na Praude
fakt, už je tam náčelník iného kmeňa
Ak by si média (vrátane Pravdy) plnili svoju hlavnú úlohu: informovať pravdivo a nestranne neboli by takéto blogy potrebné.
náčelník Pionierskej Skupiny Šimečko
To že niečo takéto píšu novinky.cz ma neprekvapuje. Ich podúroveň je rovnaká ako aktuality.sk.
Slniečka sa nám tu nejako rozrušili. Možno by potrebovali rozprávku na dobrú noc.
Čo takto jedna zo zbierky rozprávok starej matere: "Ako dobrá tetka Zuza zlého agenta Páveka ukecala a k rozumu priviedla"?
Zala by mal mať skôr starosť ako to ďalej potiahne Pionierska Skupina náčelníka Šimečko.
Tie rozhovory boli tak tajné že sa o nich píše v novinách.
To by som bol strašne zvedavý akými dôkazmi podporí táto dáma svoje tvrdenie. Či v pokrokovom svete stačí už len obvinenie a obvinený je nútený dokázať svoju nevinu?
PS tam bola zastúpená poslancom Valáškom
A ty vidíš v tzv. médiách hlavného prúdu nejakú objektivitu či nebodaj konfrontáciu s iným názorom?
"O pravde sa nediskutuje."
Nech už konečne skončia časy keď bude niekto určovať čo je alebo nie je pravda. Ľudia (dúfam) nie sú sprostí a dokážu sa orientovať v mediálnom priestore a rozhodnúť sa čo je pre ich informovanie prínosom.
rozprávka na dobrú noc: "Ako dobrá Zuza ukecala agenta Pávka 007
nenamazal sa a kolečka v prevodovke mu zhrdzaveli
Odporúčame